DAJ CYNK

Play stawia na Amazon Prime Video

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4350

Play stawia na Amazon Prime Video

W Polsce działa wiele platform streamingowych, z których korzysta prawie 20 milionów użytkowników. Jedną z nich jest Amazon Prime Video, dostępny dla klientów sieci Play na 6 miesięcy bez opłat.

Amazon Prime Video to internetowa usługa streamingowa, dająca dostęp do filmów i seriali na życzenie. W Stanach Zjednoczonych działa od 7 września 2006 roku. Natomiast w 2016 roku Amazon rozszerzył swoją działalność o 200 krajów, w tym Polskę. Od tamtego czasu platforma jest dostępna na całym świecie z wyjątkiem Chin, Iranu, Korei Północnej, Syrii i Kuby. Szczególną popularność zyskała dzięki emisji programu The Grand Tour z udziałem Jeremiego ClarksonaRicharda Hammonda i Jamesa Maya.

Zobacz: Bezpłatny Amazon Prime Video na 30 dni w T-Mobile. Do tego dekoder MagentaRozrywka Box
Zobacz: Amazon w Polsce - odwiedziliśmy trzy centra logistyczne amerykańskiego giganta

Amazon Prime Video daje dostęp do bazy filmów trzykrotnie większej niż konkurencja

Platforma udostępnia nie tylko produkcje własne, ale także hity kinowe i seriale z całego świata. Carnival Row, Jack Ryan, The Boys, Fleabag, The Office to zaledwie kilka tytułów dostępnych w Prime Video. Ponadto, w 2019 roku Amazon mógł pochwalić się największą liczbą dostępnych filmów spośród wszystkich platform streamingowych - ponad 14 tysięcy produkcji, podczas gdy Netflix oferował ich 3,5 tysiąca, a HBO tylko 926. W Przypadku seriali Amazon Prime Video również oferował ich nieco więcej, bo aż 2,3 tys., a konkurencja - kolejno 1,9 tysiąca i 189 tytułów (źródło: Business Insider).

Amazon Prime Video zapewnia również rozrywkę najmłodszym widzom. Wśród propozycji dla dzieci znajdziemy między innymi bogatą ofertę programów edukacyjnych, bajek i filmów familijnych. Dodatkowym atutem platformy jest możliwość założenia 6 profili na jednym koncie, w tym jeden należący do właściciela oraz pięć dodatkowych. Warto zaznaczyć, że materiały wideo dostępne na Prime Video można oglądać na komputerze, telefonie i telewizorze, nawet offline - po wcześniejszym pobraniu wybranych tytułów.

Amazon Prime Video to również gratka dla graczy

Amazon Prime Video obejmuje również korzyści dla graczy. Aktywując usługę, otrzymujemy dostęp do Twitch Prime. Niesie to za sobą szereg dodatkowych udogodnień, wśród nich m.in. dostęp do darmowych gier zmieniających się każdego miesiąca, w które będziemy mogli grać, nawet po wygaśnięciu subskrypcji. Ponadto, użytkownicy premium mają możliwość oglądania streamów bez reklam oraz otrzymania comiesięcznych nagród w postaci wirtualnych dolarów, kart zawodników lub elementów wyposażenia w najpopularniejszych grach, takich jak na przykład FIFA czy GTA Online. Status Prime na Twitchu pozwala również na subskrypcję jednego ulubionego kanału wybranego twórcy, za co normalnie musielibyśmy zapłacić.

Jak skorzystać z usługi bez opłat?

Play proponuje swoim abonentom Amazon Prime Video przez 6 miesięcy bez opłat. Aby skorzystać z oferty należy przejść do sekcji „Telewizja i wideo” w aplikacji Play24 i aktywować promocję. Następnie rejestrujemy się na platformie streamingowej poprzez otrzymany SMS-em link. Dostęp do Amazon Prime Video dostajemy zarówno w przypadku podpisania umowy na abonament telefoniczny, jak i abonament telewizyjny z Play Now TV BOX, gdzie promocję aktywujemy za pomocą dekodera. Razem z rozpoczęciem subskrypcji usługi firmy Amazon, dostajemy dostęp do Twitch Prime. Po upływie 6 miesięcy możemy przedłużyć subskrypcję usługi za 25 zł miesięcznie lub zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

Zobacz: [Aktualizacja] Dzwonisz na nowy numer Policji? Play rozliczy Cię z tego
Zobacz: Nowości sierpnia w Play Now: obejrzymy między innymi ostatnią część Gwiezdnych Wojen

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu