DAJ CYNK

TIDAL HiFi: 6 miesięcy za darmo w smartfonach Huawei z serii P40

Dodane przez: Mieszko

TIDAL HiFi: 6 miesięcy za darmo w smartfonach Huawei z serii P40

Huawei nieustannie namawia do kupna smartfonów z serii P40, kusząc promocjami. Tym razem producent proponuje bezpłatny 6-miesięczny dostęp do serwisu muzycznego TIDAL. Oferta dotyczy nie tylko droższych modeli  Huawei P40 i P40 Pro, ale także tych z niższej półki - P40 lite oraz P40 lite E. 

Oferta będzie dostępna od 30 kwietnia do 30 maja lub do wyczerpania kodów promocyjnych.

Użytkownicy smartfonów Huawei P40, P40 Pro, P40 lite oraz P40 lite E mogą teraz otrzymać specjalny kod, który umożliwia bezpłatne korzystanie z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku Hi-Fi dostępnych w bibliotece TIDAL.

Zobacz: Tidal: Welcome Mix dla nowych użytkowników

Wystarczy, że posiadacze tych modeli zarejestrują się lub zalogują za pomocą ID Huawei na smartfonie, a następnie zalogują się w aplikacji Member Center domyślnie preinstalowanej na urządzeniach Huawei P40 Pro, P40 i P40 lite (urządzenia z nakładką EMUI 10.1 lub wyższą). W przypadku modelu P40 lite E aplikację można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery. 

Zobacz: Huawei P40 Pro już bez tajemnic - poznaj trzy nowe smartfony

Po zalogowaniu do Member Center wystarczy kliknąć na banner promocji TIDAL HiFi i odebrać w ten sposób kod promocyjny. Aby zrealizować 6-miesięczną subskrypcję, należy wygenerowany kod wpisać na stronie http://tidal.com/redeem oraz założyć konto w serwisie. 

Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL. Kupon należy wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku. Liczba kuponów jest ograniczona.

Zobacz: Test Huawei P40 Lite E - to mógł być świetny smartfon za 700 zł
Zobacz: Huawei P40 Pro – daj się porwać fotografii
Zobacz: Test Huawei P40 Lite - jak sprawdza się HMS?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu