DAJ CYNK

T-Mobile na święta: telefony taniej nawet o kilkaset złotych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7128

T-Mobile, promocje na święta

W Salonach i na stronie internetowej T‑Mobile można skorzystać ze świątecznej promocji magentowego operatora. W jej ramach zapłacimy mniej za wybrane urządzenia, a Samsungi Galaxy S10e i Galaxy A50 dostaniemy nawet za 1 zł.

W ramach świątecznej promocji T-Mobile można kupić taniej urządzenia firm Samsung i Huawei. Na przykład cena początkowa smartfonu Galaxy S10e spadła z 829 zł do 1 zł. Obowiązuje ona w połączeniu z abonamentem w wysokości 149 zł miesięcznie i obejmuje również pakiet internetowy o wielkości 70 GB. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz usługę Supernet Video HD, gwarantującą streaming wideo w 13 serwisach, między innymi YouTube, Netflix i Amazon Prime Video, bez zużycia podstawowego pakietu danych.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

T-Mobile, promocje na święta, Samsung Galaxy S10e

T-Mobile ma też propozycję dla osób, które zainteresowane są mniejszym zestawem usług. Mogą oni kupić smartfon Samsung Galaxy A50, który został objęty obniżką ceny z 649 zł do 1 zł. W ofercie klienci znajdą również abonament z 15 GB Internetu oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, przy abonamencie 89 zł miesięcznie.

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy A50. Czujnik linii papilarnych w ekranie to nie jest to, co Samsung robić potrafi

T-Mobile, promocje na święta, Samsung Galaxy A50

W promocji jest też tablet Samsung Galaxy Tab A10.1. Jego cena została obniżona z 339 zł do 99 zł, w połączeniu z usługą Internetu mobilnego z pakietem 50 GB danych za 69 zł miesięcznie.

Zobacz: Wyniki rankingu SpeedTest.pl za październik. Na mobilnym podium raz T-Mobile, raz Play...
Zobacz: [Aktualizacja] Wyniki T-Mobile Polska za 3Q2019 - wzrost bazy klientów oraz utrzymanie niskiego poziomu odejść klientów kontraktowych

Warto również zwrócić uwagę na promocję telefonu Huawei Y6 2019, którego standardowa cena 99 zł została obniżona do 1 złMIX 40. W taryfie tej klienci mogą korzystać z nielimitowanych połączeń w sieci T‑Mobile, 400 minut poza sieć na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów oraz 4 GB danych. Przy podpisaniu zgód marketingowych użytkownik otrzymuj dodatkowe 2 GB danych. Umowa podpisywana jest na 24 doładowania (12 doładowań za 40 zł oraz kolejnych 12 za 80 zł).

Szczegóły promocji oraz oferty uwzględniające inne modele smartfonów są dostępne na tej stronie.

Zobacz: Świąteczne promocje w Play. Każdy znajdzie coś dla siebie
Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu