DAJ CYNK

T-Mobile na kartę – nowy starter dla Ukraińców

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile na kartę nowy starter dla Ukraińców

T-Mobile wprowadził do sprzedaży nowy starter na kartę w ukraińskiej wersji językowej z włączoną cykliczną ofertą Bez limitu L+UA. Dodatkowo można skorzystać z promocji Rok internetu za darmo, którą właczymy w aplikacji Mój T-Mobile.

Nowy starter z Bez limitu L+UA

Starter w ukraińskiej wersji językowej powstał z myślą o zapewnieniu kompleksowego pakietu usług – od bezpłatnych połączeń po duże pakiety danych, a to wszystko za 35 zł miesięcznie. Utrzymanie kontaktu z rodziną, także z tą pozostałą w ogarniętej wojną ojczyźnie, może być łatwiejsze dzięki pakietowi 1000 minut do sieci komórkowej Vodafone na Ukrainie, nielimitowanym połączeniom, SMS-om i MMS-om w Polsce, a także dostępowi do komunikatorów Messenger, WhatsApp oraz Viber bez limitu danych. Po aktywacji startera klient od razu korzysta z predefiniowanej oferty „Bez Limitu L+UA” i pakietu 30 GB. Oferta odnawia się automatycznie co 30 dni.

Zobacz: Najszybszy Internet mobilny w Polsce? W T-Mobile i Plusie
Zobacz: T-Mobile rusza w Polskę robić imprezy. Znamy listę miast

Oferta Bez limitu L+UA została wprowadzona do sprzedaży w marcu 2022 roku, a udostępnienie jej na starterze jest uzupełnieniem portfolio produktów T-Mobile na kartę w sieciach sprzedaży. 

Nie zapomnieliśmy także o dostępie do rozrywki i informacji. Co miesiąc użytkownicy mają do dyspozycji także 15 GB danych (+ dodatkowe 15 GB po doładowaniu za 35 zł), a także usługę Supernet Video DVD, która umożliwia swobodne korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Netflix czy Prime Video bez limitu danych. Ulubionymi serialami czy filmami można więc cieszyć się do woli.

– napisał T-Mobile w komunikacie

T-Mobile nowy starter Ukraina

Od momentu aktywacji startera klienci T-Mobile na kartę będą mieli automatycznie zapewniony dostęp do oferty „Tańszych połączeń na Ukrainę”. Dzięki niej koszt połączeń do sieci Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell w Ukrainie wynosi 0,19 zł za minutę rozmowy.

Nawet 1200 GB Internetu przez rok za darmo

Klienci korzystający z oferty „Bez Limitu L+UA” mają także dostęp do promocji „Rok internetu za darmo”, którą wystarczy aktywować w aplikacji Mój T-Mobile. Dzięki niej co miesiąc można zyskać zupełnie bezpłatnie dostęp do 100 GB Internetu, co w połączeniu z 15 GB przewidzianymi w ofercie oraz dodatkowymi 15 GB, które dokładamy po każdym doładowaniu za 35 zł, daje łącznie 130 GB miesięcznie do wykorzystania.

Startery „Bez Limitu L+UA” dostępne są już w sklepach T-Mobile i wybranych punktach sprzedaży. Szczegóły dotyczące oferty „Bez limitu L+UA” dostępne są na stronie www.t-mobile.pl/c/ukraina.

Zobacz: Play zwiększa zasięg. Fioletowe LTE dotarło do nowych miejscowości
Zobacz: Netia ma Internet z krótką umową. To nie wszystko

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Karolis Kavolelis / Shutterstock.com, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu