DAJ CYNK

T-Mobile ma dla firm ofertę bez limitów i Galaxy S22 w dobrej cenie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile MagentaBIZNES bez limitów Samsung Galaxy S22 kampania

T-Mobile ma ofertę dla firm z nielimitowanymi rozmowami oraz Internetem bez limitu danych i prędkości. MagentaBIZNES to również możliwość zakupu smartfonu Samsung Galaxy S22 w korzystnej cenie i niskich ratach.

Kluczem do sukcesu w prowadzonej działalności gospodarczej są między innymi zaufani partnerzy. Jednym z nich chce być T-Mobile Polska, który klientom biznesowym daje dostęp do Internetu bez limitu danych i prędkości, a także nielimitowane rozmowy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. To wszystko w ramach oferty MagentaBIZNES.

Zobacz: Jesteś w T-Mobile? Odbierz dodatkowe gigabajty za darmo
Zobacz: T-Mobile zadecydował. Część abonentów czeka wymiana telefonu

T-Mobile MagentaBIZNES bez limitu baner

T-Mobile w ramach kolejnej odsłony kampanii MagentaBIZNES ponownie pokazuje trzech zadowolonych klientów magentowego operatora: cukierniczkę Dominikę Matysiak (Domo Bake), architekta Jakuba Szczęsnego (Studio Projektowe SZCZ) i właściciela firmy turystycznej „offroad” Tomasza Maja (Land4travel), którzy od lat korzystają z jego usług. Każdy z nich mierzy się na co dzień z różnymi wyzwaniami, ale łączy ich jedno – brak limitów w ofercie MagentaBIZNES.

Samsung Galaxy S22 w dobrej cenie

Klienci biznesowi, którzy zawierając nowe umowy zdecydują się na ofertę MagentaBIZNES, T-Mobile przygotował smartfon Samsung Galaxy S22 w korzystnej opcji ratalnej. Urządzenie to można nabyć za 75 zł miesięcznie (+ VAT) w ofercie na 36 rat lub za 115 zł (+ VAT) w ofercie na 24 raty. Łączna suma rat w ofercie na 36 miesięcy wynosi 2700 zł, czyli można trochę zaoszczędzić.

 T-Mobile MagentaBIZNES Samsung Galaxy S22 baner

Samsung Galaxy S22 oferuje swoim użytkownikom bardzo wysoką wydajność oraz baterię o pojemności 3700 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładowania 25 W. Użytkownicy tego modelu docenią również 6,1-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości FullHD+ i odświeżaniu do 120 Hz, a także potrójny aparat z tyłu, który pozwoli udokumentować najważniejsze wydarzenia i spotkania.

luty 2022
168 g, 7.6 mm grubości
8 GB RAM
256 GB, (opcje: 128 GB)
LTE do 2000Mbps
50 Mpix + 12 Mpix + 10 Mpix + 10 Mpix
6.1" - Dynamic AMOLED (1080 x 2340 px, 422 ppi)
Exynos 2200, 2,80 GHz
Android v.12.0
3700 mAh, USB-C

Więcej informacji o ofercie można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Play zwiększa zasięg. 89 nowych stacji, kolejne miejscowości z LTE
Zobacz: Poczta Polska podnosi ceny. Sprawdź, ile zapłacisz za wysłanie listu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OleksSH / Shutterstock.com, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile