DAJ CYNK

Jesteś w T-Mobile? Odbierz dodatkowe gigabajty za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile dobrze, że jesteś 3 GB za darmo

T-Mobile startuje z dwiema nowymi promocjami z cyklu Dobrze, że jesteś dla klientów indywidualnych. Zyskać można dodatkowe gigabajty oraz zniżkę na meble do sypialni.

Magentowy operator przygotował kolejne promocje z cyklu "Dobrze, że jesteś". Mogą z nich skorzystać klienci indywidualni T-Mobile Polska, zarówno abonenci (T, T Data, w przypadku rabatu także Rodzina), jak i użytkownicy ofert na kartę (GO!, Frii) i MIX (Frii Mix).

Zobacz: T-Mobile zadecydował. Część abonentów czeka wymiana telefonu
Zobacz: Samsung Galaxy A53 taniej o 420 zł. Takie rzeczy tylko w T-Mobile

Dodatkowe 3 GB Internetu za darmo

Od 15 września 2022 roku w aplikacji Mój T-Mobile można odebrać darmową paczkę 3 GB Internetu do wykorzystania na transmisję danych w Polsce. Otrzymany bonus będzie ważny przez 7 dni w przypadku użytkowników magentowych ofert MIX i na kartę, natomiast abonenci będą mogli korzystać z dodatkowych gigabajtów do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Promocja potrwa do odwołania, nie dłużej jednak niż do 21 września 2022 roku.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dla abonentów oraz regulaminie dla użytkowników ofert na kartę i MIX.

T-Mobile Dobrze, że jesteś baner

Rabat na meble do sypialni

T-Mobile Polska ma również promocję, która przyda się każdemu, kto myśli o urządzeniu lub odświeżeniu swojej sypialni. W jej ramach na klientów magentowego operatora czeka w aplikacji Mój T-Mobile kod rabatowy na 20% zniżki na produkty dostępne w sklepach stacjonarnych sieci Sypialnia Plus. Lista sklepów jest dostępna pod tym adresem. Kod można odebrać w dniach od 15 września do 13 października 2022 roku. Kod można wykorzystać do 13 października, do godziny 23:59. Więcej informacji o promocji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Orange na kartę: bonusowe gigabajty będą ważne dłużej
Zobacz: Dwa razy szybciej w Netii, nawet jeśli wciąż czekasz na światłowód

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OleksSH / Shutterstock.com, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu