DAJ CYNK

T-Mobile ma nowy prezent. Odbierz go w aplikacji

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile ma nowy prezent udostępniany w akcji „Bonusy od serca”. Tym razem operator proponuje coś dla tych, którzy potrzebują szybkiej i bezpiecznej porady medycznej.

T-Mobile kontynuuje swoją akcję „Bonusy od serca”. Tym razem magentowy operator  przygotował zniżkę na usługi świadczone przez platformę Med24. Rabat dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 31 maja

Wiosenna aura sprzyja niestety infekcjom i przeziębieniom – pierwsze promienie słońca potrafią być złudne i zbyt szybko ulegamy pokusie lżejszych ubrań. Warto właśnie w tym czasie zatroszczyć się jeszcze bardziej o swoje zdrowie

 – zachęca do skorzystania z okazji T-Mobile.

T-Mobile proponuje 15-procentowy rabat do wykorzystania na wszystkie usługi oferowane przez platformę telemedyczną Med24. Dzięki niej można skorzystać z konsultacji ze 150 lekarzami z 40 specjalizacji. Wszystko bez wychodzenia z domu, 24/7 w 15 minut.

T-Mobile rabat na wszystkie usługi Med24

Jak skorzystać z rabatu?

Unikatowy kod rabatowy znajduje się w aplikacji „Mój T-Mobile”. Aby z niego skorzystać, po odebraniu należy wejść na stronę https://med-24.com.pl lub pobrać aplikację Med24, założyć tam konto klienta i wybrać interesującą usługę medyczną. Potem należy podać kod uprawniający do zniżki i sfinalizować transakcję. 

Po wprowadzeniu kodu rabatowego na konto klienta w Med24, rabat jest przypisany do klienta i obowiązuje na wszystkie usługi zakupione do 31 maja 2023 r. Rabat nie łączy się z innymi kodami oraz promocjami.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego, a także użytkowników oferty Rodzina). Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!, Frii) i Mix (Frii Mix). Z prezentów mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Zobacz: T-Mobile przywraca tańszą subskrypcję w Heyah 01. Pierwszy miesiąc za 1 zł
Zobacz: T-Mobile z wyjątkową nowością. Skorzysta na tym wielu Polaków

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu