DAJ CYNK

T-Mobile przywraca tańszą subskrypcję w Heyah 01. Pierwszy miesiąc za 1 zł

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile przywraca tańszą subskrypcję w Heyah 01. Pierwszy miesiąc za 1 zł

T-Mobile najwyraźniej przywrócił subskrypcję z 20 GB Internetu do oferty głosowej Heyah 01. Jej poprzedni regulamin stracił ważność 1 grudnia 2022 roku, a nowy ma datę sprzed kilku dni. Jest też promocja, w ramach której pierwszy miesiąc możemy otrzymać za 1 zł.

W 2022 roku T-Mobile Polska w ramach oferty głosowej Heyah 01 oferował dwie subskrypcje, z 20 GB Internetu za 19,99 zł miesięcznie i z 40 GB Internetu za 29,99 zł miesięcznie. Jak wynika z regulaminów zamieszczonych na stronie heyah.pl (a w zasadzie na t-mobile.pl), regulamin tańszej opcji był ważny do 1 grudnia 2022 roku, a nowy się nie pojawił. To samo dotyczyło promocji, w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji był za 0 zł.

21 marca 2023 roku to data nowych regulaminów. Pierwszy z nich dotyczy subskrypcji Heyah 01 za 19,99 zł miesięcznie. W jej ramach możemy liczyć na:

  • nielimitowane minuty na numery komórkowe i stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • 20 GB Internetu w kraju, w tym 3,83 GB w roamingu UE.

Pierwszy miesiąc subskrypcji kosztuje 1 zł. Promocja dotyczy również osób, które zdecydują się przenieść swój numer do Heyah 01 z T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę. Szczegóły w regulaminie.

Heyah 01 oferta głosowa

Promocja z pierwszym miesiącem za 1 zł dotyczy również subskrypcji z 40 GB Internetu, kosztującej w kolejnych miesiącach 29,99 zł miesięcznie.

Zobacz: T-Mobile ma dwa nowe bonusy. Zajrzyj do aplikacji
Zobacz: T-Mobile i Siemens będą budować prywatne sieci LTE-M i 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Robson90 / Shutterstock.com

Źródło tekstu: T-Mobile / Heyah