DAJ CYNK

T-Mobile: doładuj konto i wygraj wycieczkę

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7290

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czyli czas wyjazdów na wczasy. T‑Mobile chce pomóc swoim klientom wybrać się na wymarzoną wycieczkę, a służyć do tego ma konkurs Wakacyjne doładowanie. W jego ramach nagrody trafią do 370 osób.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy od 6 maja do 5 lipca bieżącego roku doładować numer w jednym z kanałów online za minimum 30 zł, wypełnić formularz konkursowy na stronie wakacjet-mobile.pl oraz dokończyć zdanie „Czuję, że lato zaczyna się gdy…”. Liczy się tu nie szybkość, ale kreatywność. Przy doładowaniu jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs skierowany jest wyłącznie do klientów na kartę i mix T‑Mobile oraz Heyah.

Zobacz: 50 GB za darmo w Plusie na kartę. Wystarczy zainstalować aplikację
Zobacz: Plus na kartę: 100% więcej do doładowań na majówkę
Zobacz: Majówka w Orange na kartę - nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet danych za 2 zł

Komisja konkursowa wyłoni 370 osób, które ich zdaniem udzieliły najciekawszych odpowiedzi i zasłużyły na nagrody. Główny zwycięzca zostanie obdarzony kuponem na wymarzoną podróż do wykorzystania na travelplanet.pl (lub ekwiwalentem pieniężnym o wartości 15 tys. zł). Za następne trzy miejsca także przewidziano karty podarunkowe na wycieczki (lub równowartość  pieniężną 5 tys. zł). Kolejne nagrody to po 10 smartfonów Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy A8 i Samsung Galaxy J4+. Jest też 36 aparatów Instax oraz 300 doładowań kwotą 30 zł.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu