DAJ CYNK

T-Mobile: abonament z nielimitowanym internetem za darmo przez 6 miesięcy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile

T-Mobile nadciąga z kolejną w ostatnich dniach okazją. Tym razem operator przygotował coś dla niezdecydowanych. Nową promocją z darmowym abonamentem kusi klientów innych sieci, by przeniesienie do niego numer.

T-Mobile przygotował nową ofertę dla tych, którzy poszukują abonamentu z nieograniczonym internetem 5G bez limitu danych i prędkości. Każdy, kto przeniesie numer do T-Mobile, będzie mógł korzystać z planu taryfowego bezpłatnie przez pierwsze sześć miesięcy

Zobacz: T-Mobile odświeżył usługę. Możesz przetestować ją za darmo

Jakie są warunki? Wystarczy kupić ofertę przez stronę internetową T-Mobile i wybrać taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Promocja obowiązuje, gdy wybierzemy ofertę bez urządzenia, jak i wtedy, kiedy postawimy na opcję z dodatkowym sprzętem w ratach 0%. 

Proponowana w promocji oferta „M Nielimitowana” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także internet bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s. Opcja „L Nielimitowana”, oprócz nielimitowanych połączeń i wiadomości SMS oraz MMS, obejmuje internet bez limitu danych i bez limitu prędkości

Do tego w obu przypadkach użytkownicy otrzymują również usługę „Rozrywka bez Ograniczeń” na 6 miesięcy w prezencie. Dzięki niej co miesiąc mogą wybrać inną platformę subskrypcyjną, z której chcieliby korzystać. 

Abonament w wersji M po okresie promocyjnym wyniesie 65 zł na miesiąc, natomiast wariant L – 85 zł. W programie „Korzyści dla domu” oferty te będą tańsze o 20 zł miesięcznie.

Do oferty można dobrać zestawy świąteczne, czyli urządzenie z prezentem – drugi smartfon, smartwatch lub słuchawki w prezencie. T-Mobile szczególnie zachęca do nowego zestawu dwóch smartfonów: Xiaomi Redmi 10 5G i w prezencie Xiaomi Redmi 9AT

Na pozostałe urządzenia (poza zestawami świątecznymi) obowiązuje zniżka 100 zł z ofertą M Nielimitowana lub 250 zł z ofertą L Nielimitowana.

Zobacz: T-Mobile daje nielimitowany Internet. Wystarczy aktywować
Zobacz: T-Mobile obniża ceny i zwiększa limity danych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu