DAJ CYNK

Spotify za darmo przez 60 dni. Promocja z okazji Walentynek

orson_dzi

Taryfy, promocje, usługi

Nowa promocja dla osób, które nie korzystają jeszcze ze Spotify. Po popularnej swego czasu promocji z abonamentem za 0,99 zł przez trzy miesiące przyszedł czas na 60 dni za darmo.

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingu muzyki na świecie. Do jego największych zalet, oczywiście w wariancie Premium, trzeba zaliczyć wysoką jakość dźwięku, brak reklam oraz możliwość słuchania muzyki offline, po wcześniejszym pobraniu utworów na urządzenie.

Zobacz: Spotify z dedykowanym trybem samochodowym. Aplikacja ma dodatkowy, uproszczony wygląd interfejsu

Promocja jest kierowana do nowych użytkowników serwisu, którzy nie korzystali wcześniej z konta Premium. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby założyć nowe konto. Trzeba jednak pamiętać o konieczności podania nowego numeru karty płatniczej oraz jeśli nie chcemy narazić się na opłaty, pamiętać o wyłączeniu subskrypcji przez rozpoczęciem trzeciego miesiąca korzystania z usługi. Promocja jest dostępna pod tym adresem.

Serwisy streamingu muzyki, w przeciwieństwie do tych filmowych, na razie nie straszą użytkowników zapisami w regulaminie zakazującymi tego typu praktyk.

Zobacz: HBO zmienia regulamin HBO GO - koniec "januszowania"

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł