DAJ CYNK

HBO zmienia regulamin HBO GO - koniec januszowania

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8731

HBO walczy z osobami nagminnie przedłużającymi darmowy dostęp w HBO GO.HBO walczy z osobami nagminnie przedłużającymi darmowy dostęp w HBO GO.

HBO GO oferuje darmowy dostęp do serwisu przez miesiąc. Po tym okresie naliczany jest abonament, pobierany z karty płatniczej przypisanej do konta w momencie rejestracji. Są jednak osoby, które darmowy miesiąc przeciągają tak długo, jak tylko się da.

W tym celu wystarczy co miesiąc zakładać nowe konto, dla innego adresu mailowego i innej karty płatniczej. To w wersji bardziej zaawansowanej. Są też przypadki, w których adres mailowy lub karta są powtarzane przy zakładaniu kolejnych kont.

Według nowego regulaminu, użytkownik może skorzystać z darmowego miesiąca raz na 12 miesięcy. Jest to weryfikowane m.in. na podstawie adresu mailowego, przypisanej do konta metody płatności oraz numeru identyfikacyjnego urządzenia. Bo pomimo założenia nowego konta, materiały są oglądane cały czas na tym samym urządzeniu. W przypadku wykrycia naruszenia, HBO może zerwać umowę z użytkownikiem i wyłączyć jego konto. Nowe warunki będą obowiązywać od 20 maja.

Czy Polska jest jedynym krajem, w którym HBO wprowadza taki zapis do regulaminu? Wygląda na to, że tak. W innych państwach regulamin HBO GO (jeszcze) nie ma zapisu dotyczącego blokady konta w przypadku wykrycia nadużyć związanym z korzystania z wielu darmowych kont na tym samym urządzeniu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: HBO; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu