DAJ CYNK

Serce i Rozum znów żartują z Plusa [wideo]

17.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9477

Ważne 11

2

Potyczek Serca i Rozumu z "małym transferem" ciąg dalszy. Maskotki Orange przyjmują bliźniaczki od plusowej Basi.

Potyczek Serca i Rozumu z "małym transferem" ciąg dalszy. Maskotki Orange przyjmują bliźniaczki od plusowej Basi.

W kolejnej reklamie Internetu stacjonarnego (neostrada) sieci Orange Serce i Rozum mają nietypowych gości. Bliźniaczki wysłała do nich Basia z reklam sieci Plus:



Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
64. ~Piotrek
0

2014-03-31 23:09:41

@62 http://www.speedtest.net/my-result/3408859021 - to akurat T-mobile w akcji - pokaż mi wyniki swojej wspaniałej neostrady :P może chociaż pingi ma lepsze (w LTE są pingi na pziomie 18-25 ms)

Odpowiedz

63. ~Piotrek
0

2014-03-31 23:05:44

Wiekszoć pierdolących tu farmazony nie ściąga 25 GB w miesiącu - srają się bo umowe mają do 2016 roku z Orangem i im głupio że można mieć taniej i lepszej jakości. Jeszcze napiszcie że mobilny z pomaranczy z kompresją i wspaniała Q jakością jest lepszy niż plusowe LTE - orange śmieje się z plusa ale swojemu Orange free też strzela w stopę - tylko kto skojarzy że śmiejąc sie z plusa krytykują tez swój produkt - przeciętny Kowalski nie

Odpowiedz

62. ~
-1

2014-03-24 06:44:03

To ja już wolę płacić za utrzymanie łącza i mieć dobrą prędkość i bez limitu danych niż mordować się z tym LTE które często nie ma prędkości takiej jaką powinno mieć i w dodatku ma limit danych.

Odpowiedz

59. ~gościuuuuu
0

2014-03-18 20:37:48

a ilu jest rzeczywiście tych warszawiaków mieszkających w warszawie, poznaniaków w poznania itd? większośc to przyjezdni do pracy i albo wynajmują albo codziennie dojazd do arbajt i tyle, a potem powrót do siebie "na wieś" (sorki za określenie) i cierpienie z neostradą bądz bezprzewodowym, ale przypomne że kiedyś łącza były ciut wolniejsze (ech modemy do telefonów stacjonarnych) a teraz jak nie ma z 100mb/s i no-limit to "kiepsko" itd

Odpowiedz

58. wlo
0

2014-03-18 17:09:40

~edek - no co Ty! przecież normalni ludzie w Stolycy tylko mieszkają... No - ew. na prowincji w Poznaniu czy Krakowie... O czym Ty mówisz w ogóle? Jak ktoś w Bieszczady jedzie to chce mieć spokój a nie jakiś internet!

Odpowiedz

57. ~edek
0

2014-03-18 17:06:02

Neostrada jest monopolem stacjonarnym, więc nie można mieć UPC, Vectry, MultiMEDIA, Chello itp. na wsi, więc o czym wy tu warszowiuny i inne mieszczuchy piszecie. Porównajcie oferty np. w Bieszczadach lub koło granicy z Ruskami, a nie w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu itd. !

Odpowiedz

56. ~
0

2014-03-18 14:46:02

Orange przegral 4 sprawy w sądzie to co może innego zrobić poza reklamami.

Odpowiedz

55. darkangel
0

2014-03-18 13:51:21

Internet bezprzewodowy ma za zadanie uzupełniać się z stacjonarnym, a nie go zastępować.I tyle w tym temacie :)

Odpowiedz

54. Tuldor88
0

2014-03-18 11:10:48

Reklamy zawsze /''naginają rzeczywistość/'' i jest tak wszędzie, niezależnie czy się weźmie reklamy nju, plusa, play czy twój-debil, więc nie ma się co obruszać na mały druczek... zaś sama reklama - jak większość maskotkowych - całkiem przyjemna :)

Odpowiedz

2014-03-18 11:01:29

Opłata za utrzymanie łącza, ledwo dychająca infrastruktura, słaba prędkość i beznadziejna obsługa - chyba się komuś serce pomieniało z rozumem, żeby promować taki bubel.

Odpowiedz

52. PiotrM
2

2014-03-18 09:14:47

@49 prawda jest taka że LTE pod nadajnikiem działa lepiej niż neostrada przy centralce. jak już porównujemy warunki to porównujmy takie same

Odpowiedz

50. ~dajspokójorange
0

2014-03-18 08:41:00

Ja mam neo do 10Mb/s, żeby coś pobrać z sieci musze wstawać rano bo wieczorami od 17 do 23 (dzień w dzień) prędkości wahają się od 0.03Mb/s (sic!) do najwyżej 1Mb/s, pingi w grach przez 20% i większe straty pakietów oscylują w granicach 300-500, youtube nie działa, żadnego strima nie da się obejrzeć i tak od półtora roku gdzie słysze tą samą starą śpiewkę: przeciążona centrala, planowana(?!) data rozbudowy w trakcie realizacji. Każdy spadek prędkości poniżej 10Mb/s powoduje wzrost czasów ping i to właśnie powinni ci dwaj operatorzy porównywać.

Odpowiedz

49. kamil1221
0

2014-03-18 06:38:55

@44Plus też nie zawsze ma magiczne 150Mb/s.Jeśli masz blisko centralkę opcja do 10Mb/s ładnie się synchronizuje i trzyma tą prędkość.

Odpowiedz

48. ~Kolko
0

2014-03-18 03:40:57

Super.

Odpowiedz

47. ~
1

2014-03-18 02:37:19

A co z tymi, którzy często się przeprowadzają?

Odpowiedz