DAJ CYNK

Samsung: kup Galaxy Buds2 lub Galaxy Buds2 Pro i zyskaj do 300 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

caskback Galaxy Buds2

Samsung przygotował kolejne promocje cashback. Bohaterami najnowszej są słuchawki Galaxy Buds2 oraz Galaxy Buds2 Pro. Po ich kupnie można odzyskać nawet 300 zł. 

Promocje cashback, organizowane przez firmę Samsung, to dobre okazje, by zaoszczędzić niekiedy nawet kilkaset złotych. Tym razem na konto wraca 250 lub 300 zł po zakupie słuchawek koreańskiego producenta:

  • 300 zł przy zakupie Galaxy Buds2 do 11 grudnia 2022 roku,
  • 250 zł przy zakupie Galaxy Buds2 Pro do 25 grudnia 2022 roku.

Słuchawki Galaxy Buds2 kosztują na stronie producenta 589 zł, więc teraz można je dostać za 289 zł. Do wyboru są różne kolory: czarny, szary, biały, oliwkowy i lawendowy.

Model Galaxy Buds2 Pro kosztuje u producenta 999 zł, więc dzięki promocji można je mieć za 749 zł. W niektórych sklepach cena wyjściowa jest jednak niższa, np. 899 zł za wersję czarną, więc ostateczna kwota będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. W promocji na stronie Samsunga poza czarnym dostępy jest kolor fioletowy.

Zobacz: Samsung Galaxy Buds2 | Szybki test wygodnych słuchawek z ANC

Zasady promocji pozostają niezmienne. Aby wziąć w niej udział, należy:

  • kupić bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 w terminie do 11 grudnia 2022 lub Galaxy Buds2 Pro w terminie do 25 grudnia 2022 u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji,
  • wypełnić formularz rejestracyjny do 18 grudnia 2022 na stronie promocji: zwrotbuds.samsung.pl (wybierając Galaxy Buds2) lub do 1 stycznia 2023 na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/audio-sound/buds2pro (wybierając Galaxy Buds2 Pro).

Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie opakowania z wyciętym miejscem po naklejce z kodem kreskowym i zdjęcie wyciętego fragmentu z kodem kreskowym. Zwrot kwoty przewidzianej w promocji nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Wśród partnerów znajdują się sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile, duże sklepy z elektroniką, salony Samsunga i inni sprzedawcy, których pełna lista znajduje się w regulaminach:

Zobacz: Galaxy Watch5 Pro ze zwrotem 600 zł. Nowa okazja
Zobacz: Oppo: przeceny do 700 zł, w bonusie adidasy

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung