DAJ CYNK

Galaxy Watch5 Pro ze zwrotem 600 zł. Nowa okazja

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Galaxy Watch5 Pro ze zwrotem 600 zł

Samsung regularnie ogłasza akcje, w których dzięki promocji cashback można odzyskać kilkaset złotych po zakupie smartfonów lub zegarków producenta. Oto kolejna taka okazja – na Galaxy Watch5 Pro ze zwrotem 600 zł.

Samsung przygotował specjalną promocję cashback. Kupując topowy smart zegarek marki – Galaxy Watch5 Pro – w terminie do 11 grudnia 2022 roku, nabywca otrzyma gwarantowany zwrot na konto w wysokości 600 złotych.

Jak wziąć udział w promocji na Galaxy Watch5 Pro?

Najpierw trzeba kupić zegarek Galaxy Watch5 Pro – w terminie do 11 grudnia 2022 roku u jednego z partnerów handlowych (operatorów, sklepów itd. – lista w regulaminie) biorących udział w promocji. Akcja dotyczy modelu 45 mm LTE w kolorze czarnym, który u producenta kosztuje 2349 zł. W innych sklepach cena wyjściowa za ten wariant może być jednak niższa - część sprzedawców domaga się kwoty 2119  zł.

W drugim kroku trzeba wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji w terminie do 18 grudnia 2022 roku. W formularzu należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym, zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym, a także wskazanie sklepu, w którym dokonany był zakup. 

Zwrot w wysokości 600 zł zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Dostępność zegarków Galaxy Watch5 Pro oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty partnerów akcji Samsunga. Wśród nich znajdują się telekomy  Orange, Play, Plus i T-Mobile, a także popularne sieci z elektroniką, jak również salony producenta i inne sklepy. Ich pełną listę zawiera poniższy regulamin.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch4 i Watch5 zaskakują dokładnością pomiarów
Zobacz: Samsung Galaxy Watch5 Pro – świetny zegarek, ale trochę zepsuty

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung