DAJ CYNK

Samsung Galaxy S10 z dwiema dodatkowymi promocjami. Odkup i ubezpieczenie wyświetlacza

05.06.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4888

Ważne 0

0

Decydując się na zakup jednego z trzech telefonów z serii Galaxy S10 możemy teraz skorzystać z dwóch dodatkowych promocji, w ramach których można zyskać 350 zł, odsprzedając w rozliczeniu stary smartfon i bezpłatnie ubezpieczyć wyświetlacz na trzy miesiące.

Dwie dodatkowe promocje przy zakupie smartfonów Samsung Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+ to Odkup Wiosna oraz Samsung Care+ Ubezpieczenie. Obowiązują do 28 lipca, a pierwsza z nich przeznaczona jest dla tych, którzy zdecydują się odsprzedać stary telefon przy zakupie nowego. Wystarczy aktywować swoje nowe urządzenie do 31 lipca, a potem w ciągu 14 dni zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i pobrać specjalny voucher.

Zobacz: Samsung i AMD ze strategicznym partnerstwem. Radeon wejdzie do świata telefonów

O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Wspomniany wcześniej voucher zwiększa cenę odsprzedawanego przez klienta smartfona o 350 zł (niezależnie od wartości urządzenia). Możemy go zrealizować w ramach sprzedaży starego smartfonu przez 7 dni od daty pobrania, jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23:59.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

W drugiej promocji otrzymamy bezpłatne 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza. Wystarczy jedynie aktywować nowy telefon do 31 lipca, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Tam w terminie do 29 dni od dnia aktywacji smartfonu wypełniamy specjalny formularz. Po trzech miesiącach ubezpieczenie można przedłużyć na okres 9 miesięcy za dodatkową opłatą.

Szczegółowe warunki promocji Samsunga

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Komentarze
Zaloguj się