DAJ CYNK

Promocja Samsung: darmowy dostęp do e-booków i audiobooków na platformie Woblink

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9367

Promocja świąteczna Samsunga e-booki audiobooki

Samsung przygotował promocję dedykowaną przede wszystkim osobom, których czeka długa przedświąteczna podróż. Mogą oni (i nie tylko oni) uzyskać dostęp do do zestawu bestsellerowych e-booków na platformie Woblink.

Jak pokazały wyniki badania "Driving home for Christmas", przeprowadzonego w listopadzie 2019 roku przez Fly Research, ponad 14 mln Polaków planuje wyjazd do rodzinnego domu w nadchodzącym okresie świątecznym, a średni pokonany dystans wyniesie około 206 km. Aby umilić czas spędzony w podróży, Samsung zachęca do udziału w świątecznej promocji, w ramach której można otrzymać bezpłatny dostęp do wybranych e-booków i audiobooków dostępnych na platformie Woblink. Wybierać można spośród dziesięciu zróżnicowanych tematycznie bestsellerów (beletrystyka, biografie, literatura dla dzieci).

Zobacz: Samsung Galaxy S11+ z peryskopowym teleobiektywem. Tak wygląda ten moduł
Zobacz: A jednak nie milion! Ile Galaxy Foldów sprzedał Samsung?

Aby zyskać bezpłatny dostęp do e-booków i audiobooków, wystarczy pobrać na swoje urządzenie Galaxy lub inne urządzenie mobilne aplikację Woblink, zarejestrować się lub zalogować na istniejące konto i kliknąć w banner „5. Urodziny Czytaj PL”. E-booki i audiobooki udostępniane w ramach akcji można odtwarzać zarówno na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy, jak i pozostałych urządzeniach mobilnych z systemem Android i nie tylko. Z dostępnych w ramach akcji tytułów korzystać można za pośrednictwem aplikacji Woblink do 15 stycznia 2020 roku.

Promocja realizowana jest na zasadach umowy partnerskiej między firmą Samsung a platformą Woblink w ramach świętowania 5 urodzin akcji Czytaj PL. Akcja ma na celu popularyzację czytelnictwa poprzez udostępnianie wciągających bestsellerów, które czytelnicy mogą czytać lub słuchać korzystając ze swoich urządzeń mobilnych.  Akcja Czytaj PL organizowana jest w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, jej organizatorami są księgarnia Woblink oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Honorowy Patronat nad akcją Czytaj PL objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zobacz: Świąteczne promocje Xiaomi. Taniej można kupić smartfony oraz inny sprzęt chińskiego producenta
Zobacz: Co kupić na prezent? Świąteczny poradnik zakupowy TELEPOLIS.PL

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie prezent.samsung.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu