DAJ CYNK

Nowa promocja Samsunga z okazji 10 lat Galaxy: „odkup” na Galaxy Watch

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5986

Nowa promocja Samsunga z okazji 10 lat Galaxy: promocja „odkup” na Galaxy Watch

Korzystając z najnowszej oferty Samsung Odkup na smartwatche Galaxy Watch, można zyskać dodatkowe kwoty 150 albo nawet 200 zł. Promocja już ruszyła i potrwa do 17 listopada 2019. Liczba dostępnych zegarków jest ograniczona, więc chętni do skorzystania z oferty nie powinni zbyt długo się zastanawiać. 

Promocją objęty jest Galaxy Watch w rozmiarze 46 mm oraz 42 mm. By z niej skorzystać, należy najpierw kupić zegarek Galaxy Watch u wybranego partnera handlowego marki Samsung. Partnerów jest 22, wśród nich znajdują się operatorzy Orange, P4, Polkomtel i T-Mobile, a także duże sieci marketów z elektroniką oraz sklepy internetowe.

Zobacz: Promocja Samsunga: kup Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł
Zobacz: Samsung Galaxy Tab S6 już dostępny w Polsce z promocją Odkup

Po zakupie zegarka trzeba zarejestrować urządzenie, korzystając z formularza na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl, a po 21 dniach odebrać specjalny kod, zwiększający kwotę odkupu starego urządzenia mobilnego o 150 zł przy zakupie Galaxy Watcha 42 mm albo nawet 200 zł przy zakupie Galaxy Watcha 46 mm. Voucher ważny jest 7 dni od jego pobrania.
 
Kolejnym krokiem jest sprzedaż dotychczasowego urządzenia mobilnego (smartwatch, smartfon lub tablet) za pośrednictwem strony samsung.kupimyto.pl. Po wycenie kurier bezpłatnie odbierze stare urządzenie w dogodnym dla użytkownika terminie, a po weryfikacji stanu urządzenia partner promocji przeleje środki na konto klienta.

Lista urządzeń biorących udział w promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz regulamin dostępne są na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl. Pula voucherów jest ograniczona do 400 sztuk w przypadku zegarka 42 mm i 600 w wariancie 46 mm.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 z dwiema dodatkowymi promocjami. Odkup i ubezpieczenie wyświetlacza
Zobacz: Samsung Galaxy Fold zmienia zasady gry [wideo] 

Galaxy Watch to linia inteligentnych zegarków marki Samsung. Urządzenia dostępne są w rozmiarach: 46 mm oraz 42 mm, a także w 2 wersjach różniących się pod względem łączności: WiFi oraz LTE. Wyróżniają się klasycznym designem, przypominającym tradycyjne zegarki, obrotowym pierścieniem sterującym oraz zaawansowanymi funkcjami fitness.  Galaxy Watch wykrywa 39 różnych aktywności fizycznych, w tym 21 ćwiczeń wykonywanych na siłowni i pozwala także monitorować poziomu stresu i snu. 

Smartwatch spełnia normy standardu MIL-810-STD, jest wodoodporny do 5 ATM, a jego tarcza pokryta jest szkłem Corning Gorilla Glass DX+.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch 42 mm - test smartwatcha niemal idealnego
ZobaczTest smartwatcha Samsung Galaxy Watch - Koreańczycy zrobili zegarek niemal doskonały

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu