DAJ CYNK

Promocja Samsunga: kup Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5657

W bieżącym roku mija 10 lat od rynkowego debiutu serii Galaxy. Z tej okazji Samsung przygotował ciekawą promocję dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartfonu. Już od 14 października, decydując się na zakup jednego z dwóch tegorocznych flagowców z linii Samsung Galaxy S10 u partnerów handlowych Samsung, po odsprzedaniu starego smartfonu można zyskać dodatkowe 1000 zł.

Promocja trwa od 14 października do 3 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów. W promocji przy zakupie Galaxy S10 lub S10+ po odsprzedaniu starego smartfonu można zyskać dodatkowy tysiąc złotych.

Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to najlepszy mały telefon jaki da się kupić

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ u jednego z partnerów handlowych firmy Samsung, aktywować urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia.

 
Po upływie 14 dni od rejestracji formularza, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner umożliwiający pobranie vouchera, który podniesie cenę starego smartfonu o 1000 zł przy jego odsprzedaży przez stronę wycena.samsung.com. Voucher należy zrealizować w ciągu 7 dni od jego otrzymania w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

ZobaczSamsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Samsung Galaxy S10 i S10+ - pierwsze wrażenia. Smartfonowej ewolucji ciąg dalszy

Szczegółowy regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: odkups10.samsung.pl.

Smartfony Samsung Galaxy S10 i S10+ wyposażono w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 (Galaxy S10) i 6,4 cala (Galaxy S10+), aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i stabilizacją wideo Super Steady. Moc do pracy zapewnia układ Exynos 9820 Octa, 2,80 GHz. Urządzenia otrzymały też głośniki stereo z technologią Dolby Atmos dostrojone przez inżynierów AKG, a także funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare urządzeń z technologią Qi.  Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu