DAJ CYNK

Poświąteczna wyprzedaż również w T‑Mobile: „Śmieszne ceny”

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 46307

Również w sieci T-Mobile rusza poświąteczna wyprzedaż. W promocji operator proponuje smartfony i tablety z internetem mobilnym w korzystnych cenach. Akcji towarzyszy jej kampania „Śmieszne ceny”. 

W wyprzedaży T-Mobile dostępne są m.in. smartfony Samsung Galaxy A40 za 1 zł w abonamencie 79 zł miesięcznie i Huawei P30 lite za 1 zł w abonamencie 89 zł / mies. W każdej z powyższych ofert użytkownik otrzymuje nielimitowane usługi telekomunikacyjne, a także gigapaczkę internetu. Do zestawu z telefonem Huawei jest to 15 GB, natomiast w ofercie ze smartfonem Samsung dostaniemy aż 30 GB internetu.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy A40 - sprytny maluch w przystępnej cenie
Zobacz: Test telefonu Huawei P30 Lite - świetny tryb nocny to nie wszystko

W promocyjnych ofertach abonamentowych znajdziemy też inne modele smartfonów przecenionych na złotówkę. Okazje cenowe są również dostępne w ofercie MIX. Już za złotówkę można kupić smartfon Nokia 5.1 Plus w zobowiązaniu miesięcznym za 50 zł. W promocji MIX 30 dostępna jest także Motorola Moto G7 Play.

Zobacz: GigaWyprzedaż w Netii: pakiety internetu do 1 Gb/s z usługami TV

Poświąteczna promocja to jednak nie tylko smartfony. T‑Mobile oferuje również zestawy zawierające usługę internetu mobilnego wraz z tabletami. Wśród nich znajduje się tablet Lenovo TAB E10, którego cena zostanie obniżona z 299 zł do 99 zł. Tablet Huawei MediaPad T5 10 został przeceniony na 1 zł (z 99 zł). 

W ofercie z dostępem do sieci za 69 zł miesięcznie można kupić również lekki laptop Acer Aspire 1 z mobilnym routerem Alcatel Link Zone  za złotówkę.

Operator promuje swoją nową ofertę kampanią „Śmieszne ceny”, które tworzą dwa 15-sekundowe spoty telewizyjne. Kampania prowadzona będzie w telewizji, radio, internecie, nośnikach OOH, a także w punktach sprzedaży operatora. 

Zobacz: T-Mobile Polska będzie sprzedawał licencje Microsoftu
Zobacz: [Aktualizacja] Nielimitowany Internet za darmo dla wszystkich w T-Mobile

 Promocja „Śmieszne ceny” potrwa do końca stycznia. Wszystkie produkty objęte nowymi cenami oraz szczegóły promocji można znaleźć na tej stronie:

Przewiń w dół do następnego wpisu