DAJ CYNK

Plus wspiera polską muzykę z serwisem TIDAL

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3725

Plus polska muzyka Tidal

Z okazji obchodzonego po raz drugi 1 października 2020 roku Dnia Polskiej Muzyki, Plus zachęca do korzystania z Tidala oraz słuchania rodzimych wykonawców. Ułatwić to ma stworzona specjalnie na tę okazję playlista.

W Dniu Polskiej Muzyki rozgłośnie radiowe i stacje telewizyjne puszczają przede wszystkim polskie piosenki, a w serwisach streamingowych tworzone są specjalne okolicznościowe playlisty. W akcji bierze udział również TIDAL, który od dawna aktywnie wspiera lokalnych twórców i regularnie prezentuje zestawienia Top 100 Polska z najpopularniejszymi utworami w naszym kraju. Zestawienie jest na bieżąco uaktualniane, dzięki czemu fani mogą odkryć wielu nieznanych wcześniej artystów. Na Dzień Polskiej Muzyki TIDAL stworzył specjalną dedykowaną playlistę z utworami polskich artystów, wspiera promocję rodzimych wokalistów i zespołów na łamach swojej aplikacji oraz w social mediach oraz zachęca użytkowników do odtwarzanie polskiej muzyki.

Zobacz: TIDAL wprowadza wyświetlanie tekstów odtwarzanych piosenek
Zobacz: Tidal wprowadził funkcję Contributor Mix. Dzięki niej lepiej poznasz twórczość ulubionych wykonawców

Playlisty Tidala na Dzień Polskiej Muzyki można posłuchać pod tym adresem.

Dzień Polskiej Muzyki

Serwis muzyczno-rozrywkowy TIDAL już od półtora roku jest dostępny w ofercie Plusa. Mogą z niego skorzystać klienci wszystkich rodzajów usług w tej sieci (abonament, mix, na kartę), a jego nowi użytkownicy mogą przez 90 dni korzystać z niego za darmo (później 19,99 zł co 30 dni).

Więcej o ofercie TIDAL w sieci Plus można znaleźć na stronie www.plus.pl/tidal.

Zobacz: Plusowe 5G teraz także w ofertach na kartę, a do tego 60 GB ekstra
Zobacz: Cyfrowy Polsat myśli o sprzedaży wież przekaźnikowych Plusa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu