DAJ CYNK

TIDAL wprowadza wyświetlanie tekstów odtwarzanych piosenek

Dodane przez: HTur

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 3332

Tidal idzie w ślady Apple Music na telewizorach Samsung i wprowadza funkcję wyświetlania tekstu słuchanej piosenki. Pojawi się w tym celu specjalna ikonka w aplikacji.

Tidal w chwili obecnej może pochwalić się katalogiem 60 mln utworów, a także 250 tys. nagrań wideo w wysokiej jakości. Nowa funkcja działa, gdy w widoku odtwarzanej piosenki kliknie się na ikonkę „teksty piosenek”. Dla ułatwienia życia użytkownikom, kolejne wersy piosenki są podświetlane w odpowiednim momencie. Ponadto można pominąć lub zapętlić utwór bez konieczności zamykania tekstu. Jak podaje Tidal w informacji prasowej, mowa funkcja jest dostępna dzięki partnerstwu z musixmatch.

Aktualizacja umożliwiająca wyświetlanie tekstów piosenek jest dostępna zarówno dla aplikacji mobilnych, jak i osób korzystających z serwisu poprzez przeglądarkę.

Zobacz także: Promocja Tidal: 3 miesiące subskrypcji bez limitu za 3 zł
 
Warto przypomnieć, że TIDAL oferuje dwa rodzaje subskrypcji - Premium oraz HiFi. W ramach TIDAL HiFi użytkownicy mają dostęp do utworów w najwyższej jakości dźwięku MQA (Master Quality Authenticated), a także nagrań w technologii Sony’s 360 Reality Audio. Aktualnie trwa wciąż promocja umożliwiająca wykupienie subskrypcji premium za 3 złote na 3 miesiące - szczegóły w linku powyżej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Tagi: tidal
Przewiń w dół do następnego wpisu