DAJ CYNK

Promocja Tidal: 3 miesiące subskrypcji bez limitu za 3 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13898

Tidal promocja 3 miesiące za 3 złote

Tidal przygotował kolejną promocję dla nowych użytkowników. Mogą oni korzystać przez 3 miesiące z subskrypcji bez limitu, płacąc za to tylko 3 złote. Późniejsza opłata miesięczna zależy od wybranej taryfy (Premium lub HiFi).

Tidal oferuje miłośnikom muzyki nielimitowany dostęp do ponad 60 milionów utworów, 250 tysięcy materiałów wideo w jakości HD oraz koncertów na żywo, całkowicie bez reklam. Subskrypcja HiFi oferuje również technologie dźwięku Masters i Dolby Atmos, dzięki czemu użytkownicy mogą słuchać muzyki w dokładnie takiej jakości, w jakiej została ona nagrana w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami twórców.

Zobacz: Tidal wprowadził funkcję Contributor Mix. Dzięki niej lepiej poznasz twórczość ulubionych wykonawców
Zobacz: Huawei przedłuża bezpłatny dostęp do Tidala HiFi oraz rozszerza promocję na kolejne smartfony

Korzystanie z serwisu jest bardzo łatwe. Tidal jest zintegrowany z wieloma aplikacjami i urządzeniami, z których korzystają użytkownicy na całym świecie każdego dnia. Aplikacje Waze, Apple TV, Android TV, Apple CarPlay, Sonos czy urządzenia Roku, Samsung Wearables to tylko niektóre z nich.

Tidal 3 miesiące za 3 złote baner

Oferta kierowana jest tylko do nowych użytkowników platformy Tidal. Subskrypcja rozpocznie się natychmiast, a konto bankowe użytkownika zostanie obciążone o kwotę 3 zł. Po zakończeniu okresu promocyjnego, subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona w standardowej cenie odpowiedniej dla wybranego planu: 19,99 zł miesięcznie za wersję Premium lub 39,99 zł miesięcznie za wersję HiFi.

Z promocji można skorzystać do końca lipca 2020 roku pod tym adresem.

Tidal opcje

Zobacz: Bezprzewodowe słuchawki Hykker z ANC wkrótce w Biedronce. Dobra cena!
Zobacz: Samsung Galaxy Buds Live - nowe zdjęcia. Wyglądają dziwnie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Tidal

Przewiń w dół do następnego wpisu