DAJ CYNK

Play: zakupy w kiosku Publico24 doliczysz do rachunku

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play: zakupy w kiosku Publico24 doliczysz do rachunku

Play rozszerzył portfolio produktów, za które można zapłacić, dodając należność do rachunku. Dzisiejszą nowością jest Publico24 Newsstand.

Publico24 to wirtualny kiosk, który oferuje tysiące wydań czasopism i gazet. Podróże, sport, nowe technologie, biznes, opinie – czytelnik sam wybiera, o czym chce poczytać w danym momencie. Uiszczając jedną opłatę, użytkownik serwisu ma do wyboru 130 tytułów. Na aplikację mobilną Publico24 może pobrać ulubione aktualne, jak i archiwalne tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Zobacz: Usługa "Zapłać z Play" dostępna dla subskrybentów Wyborcza.pl
Zobacz: PLAY zachęca do nauki języków z Busuu. Płatność doliczana jest do rachunku

Z opcji „Zapłać z Play” mogą skorzystać klienci korzystający z oferty abonamentowej. Warto pamiętać, że włączona blokada zakupów mobilnych uniemożliwia korzystanie z tego rozwiązania. Dla klientów Play pierwsze 14 dni jest bezpłatne, potem subskrypcja wynosi 19,90 zł miesięcznie.

Aby skorzystać z darmowego okresu próbnego, klient fioletowej sieci musi mieć konto na Publico24 – może je oczywiście szybko sobie założyć. Wybór opcji „Zapłać z Play” przekierowuje na stronę mobiltek.pl, realizującego płatności online w Publico24. Następnie należy aktywować swój okres próbny, podając jednocześnie numer telefonu z sieci Play, na który zostanie wysłany PIN. Subskrypcję można anulować w każdym momencie, wysyłając bezpłatny SMS o treści STOP PUBLICO na numer 80777. Pierwszy okres płatny rozpocznie po upływie 14 dni korzystania z usługi.

Więcej szczegółów i regulamin na stronie e.publico24.pl/subscription/play.

Zobacz: Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz
Zobacz: Opłaty za przejazdy e-skuterami Hop.City dopiszesz do rachunku Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play, Publico24

Przewiń w dół do następnego wpisu