DAJ CYNK

Opłaty za przejazdy e-skuterami Hop.City dopiszesz do rachunku Play

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4258

Play rozszerza możliwości dopisywania do rachunku za telefon opłat za usługi innych firm. Od niedawna klienci fioletowej sieci mogą zapłacić w ten sposób za bilet komunikacji miejskiej lub opłacić parking, a od teraz opcja „dopisz do rachunku Play” pojawiła się również w aplikacji Hop.City, pozwalającej wypożyczyć skuter elektryczny.

Zobacz: Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz
Zobacz: Do rachunku w Orange możemy doliczyć opłaty za bilety komunikacji miejskiej

Skuter poruszający się z prędkością do 45 km/h jest motorowerem i do jego prowadzenia nie jest konieczne posiadanie prawa jazdy. Wystarczy mieć 18 lat, aby zarejestrować konto w aplikacji Hop.City. Wynajem pojazdów pozwala w szybki i łatwy sposób dojechać do pracy, zwiedzić miasto czy dotrzeć na spotkanie z przyjaciółmi. W aplikacji użytkownicy Hop.City mogą sprawdzać dostępne pojazdy oraz ich zasięg, kontaktować się z biurem obsługi klienta, korzystać z kodów rabatowych oraz doładowywać konto na kolejne przejazdy.

Jak klienci Play mogą wypożyczyć skuter w aplikacji Hop.City? Wystarczy zalogować się na swoje konto w Hop.City i wybrać „Zapłać z Play”, zasilając konto. Po zatwierdzeniu płatności można zarezerwować pojazd i jechać. Opłata zostanie doliczona do rachunku w Play i będzie uregulowana z następnym rachunkiem za abonament. Ceny opłacane za pomocą „Zapłać z Play” nie różnią się wysokością od innych metod płatności. Standardowa cena za wypożyczenie skutera to 0,49 zł za minutę jazdy oraz 2 zł opłaty startowej. Za każdym razem przy wypożyczeniu jednak dwie pierwsze minuty są bezpłatne.

Zobacz: Dodatkowe minuty na skuterach Hop.City w promocji BLIK
Zobacz: take&drive 2.0 - komunikacja miejska, carsharing, skutery, rowery i hulajnogi w jednej aplikacji

Płatności w aplikacji Hop.City obsługuje Digital Virgo, dostawca rozwiązania DV PASS. Właścicielem aplikacji Hop.City jest JedenŚlad Sp. z o.o. Aplikację pobrać można ze sklepu Google Play, App Store oraz AppGallery

Ponad tysiąc skuterów do wypożyczenia czeka na ulicach największych miast Polski – m.in. Warszawy, Gdańska, Sopotu, Gdyni, Wrocławia czy Łodzi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu