DAJ CYNK

Dodatkowe minuty na skuterach Hop.City w promocji BLIK

12.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Fintech

Interakcje: 5222

Ważne 0

0

Wystartowała wspólna promocja BLIK-a oraz operatora skuterów elektrycznych na minuty - Hop.City. Użytkownik otrzyma dodatkowe minuty jazdy za każdą płatność za wypożyczenie pojazdu czy doładowanie konta, zrealizowaną za pomocą systemu BLIK.

Od dzisiaj, 12 lipca, użytkownicy skuterów elektrycznych Hop.City mogą korzystać z promocji, dzięki której dostaną dodatkowe minuty jazdy. Wystarczy, że w usłudze wybiorą opcję płatności BLIK za wypożyczenie lub doładowanie konta. Dzięki temu liczba dostępnych minut jazdy wydłuży się wówczas o 5 proc. Przykładowo, jeśli użytkownik doładuje z systemu BLIK konto w Hop.City kwotą 150 zł, otrzyma dodatkowe 15 minut jazdy. To czas, w którym może przejechać przy normalnym ruchu ponad 10 km. Wspólna promocja Polskiego Standardu Płatności (PSP), operatora systemu BLIK, oraz Hop City potrwa aż do 25 października br. 

- Chcemy nie tylko przekonywać klientów do korzystania z BLIK-a, ale także zachęcać do wybierania szybkich i ekologicznych środków transportu – jakimi są właśnie skutery elektryczne. (…) Wierzymy, że pozostawianie samochodu i korzystanie ze skuterów to przyszłość. Chcemy zachęcać do tego jak najwięcej osób. – mówi Magdalena Kubisa, Dyrektor Rozwoju Biznesu z Polskiego Standardu Płatności.

Hop.City (dawniej JedenŚlad) działa w Warszawie, Łodzi, Częstochowie, Trójmieście i Szczecinie. Operator zapowiada, że w najbliższym czasie znacząco rozszerzy flotę pojazdów oraz wprowadzi dodatkowe funkcje związane z bezpieczeństwem jazdy także dla innych, niż własne, pojazdów. 

ZobaczW iTaxi zapłacisz Blikiem i dostaniesz 30% rabatu
Zobacz: Polska technologia BLIK-a będzie sercem systemu płatności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

BLIK jest coraz popularniejszym sposobem płatności w Polsce, szczególnie w transakcjach e-commerce. W pierwszym kwartale 2019 roku użytkownicy BLIK-a zrealizowali prawie 40 milionów transakcji. To blisko 3 razy tyle, co rok temu (14 mln). Trzy na cztery transakcje BLIK to zakupy w internecie, w tym a aplikacjach mobilnych.

Zobacz: Blue Media wdraża płatności cykliczne BLIKIEM w sieci Play
Zobacz: BLIK wprowadza płatności powtarzalne. Na początku funkcja dostępna w dwóch bankach

Źródło zdjęć: Hop.City

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności

Przewiń w dół do następnego wpisu