DAJ CYNK

Do rachunku w Orange możemy doliczyć opłaty za bilety komunikacji miejskiej

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7299

W Warszawie i 70 innych polskich miastach, w tym w Słupsku Sopocie, Mysłowicach i Zduńskiej Woli, osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą doliczyć opłatę za przejazd tramwajem lub autobusem miejskim do rachunku za usługi telekomunikacyjne w sieci Orange.

Aby zakupić bilet komunikacji miejskiej, wystarczy na smartfonie zainstalować aplikację SkyCash, a w ustawieniach zmienić metodę płatności na „dolicz do rachunku Orange”. Dzięki temu nie ma potrzeby podłączania do aplikacji karty płatniczej. Mobilny bilet otrzymamy na telefon, a cena biletu zostanie automatycznie doliczona do rachunku Orange i będzie widoczna na kolejnej fakturze.

Zobacz: Orange: bezterminowy Love, dekoder 4K, Multinagrywarka i raty 0%
Zobacz: T-Mobile i Orange wciąż na czele – wakacyjny ranking RFBENCHMARK (lipiec 2019)

Z powyższej metody płatności mogą skorzystać klienci abonamentów mobilnych Orange, planów Mix oraz pakietów Orange Love. Dostawcą płatności i rozwiązania technicznego jest firma DVMP z grupy Digital Virgo.

Orange Polska już wcześniej dał swoim abonentom możliwość doliczenia do rachunku opłat za płatne parkowanie oraz inne usługi dostarczane przez dostawców (Google i Microsoft).

Zobacz: Orange z innogy Stoen montują w domach warszawiaków liczniki prądu LTE-M
Zobacz: Orange Flex: nowe plany i więcej GB

Jednorazowy zakup nie może przekroczyć równowartości 50 euro w złotych (około 220 zł). W cyklu rozliczeniowym klienci mogą doliczyć do rachunku usługi elektroniczne za nie więcej niż równowartość 300 euro (około 1300 zł). Jak podaje pomarańczowy operator, usługa jest bezpieczna. Aby z niej skorzystać nie trzeba podawać numeru karty płatniczej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu