DAJ CYNK

Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4709

Za bilet komunikacji miejskiej w SkyCash zapłacisz z Play

Usługa Zapłać z Play działa jako metoda opłacania biletów komunikacji miejskiej w aplikacji SkyCash. Do końca października trwa promocja, w ramach której pierwszy i piąty bilet można kupić za 1 grosz.

Czasy, kiedy trzeba było kupować papierowy bilet na autobus miejski i go skasować po wejściu do pojazdu, powoli odchodzą w zapomnienie. Bilety można kupić za pomocą aplikacji mobilnej, takiej między innymi jak SkuyCash. Wystarczy ją pobrać ze sklepu Google Play lub App Store, zarejestrować się, dodać metodę płatności i można korzystać. Osoby posiadające numer w Play lub Red Bull Mobile na abonament, mogą przy zakupie biletów użyć opcji „Zapłać z Play”. Instrukcję krok po kroku, jak to zrobić, można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Za bilet „Zapłać z Play” w aplikacji moBiLET
Zobacz: Usługa „Zapłać z Play” dostępna na urządzeniach Huawei

Pierwszy i piąty bilet za 1 grosz

Do końca października 2019 roku trwa promocja, w ramach której pierwszy i piąty bilet kosztuje 1 grosz. W promocji liczone są tylko zakupy biletów o wartości do 7 zł, co oznacza, że bilety o wartości powyżej 7 zł nie są zaliczane przy określaniu pierwszego i piątego, promocyjnego zakupu biletu. Po zakupie otrzymamy wiadomość SMS z potwierdzeniem zakupu biletu w promocyjnej cenie 1 grosza. Koszt biletu można sprawdzić również w historii aktywności w aplikacji Play24. Jego cena zostanie doliczona do rachunku za abonament.

Zobacz: Abonament za Netflixa na rachunku Play
Zobacz: Oppo A1k w ofercie Junior Box w sieci Play

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji.

Ankieta
24%
20%
32%
23%

Wszystkich głosujących: 254

Źródło ankiety: Bilety na komunikację miejską w SkyCash doliczysz do rachunku w Play. W promocji za pierwszy i piąty bilet zapłacisz 1 grosz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu