DAJ CYNK

Oppo A1k w ofercie Junior Box w sieci Play

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3872

Oppo A1K

Oppo A1k to jeden z przedstawicieli budżetowej serii smartfonów tego chińskiego producenta. Telefon jest dostępny w ofercie Elastyczna Formuła MIX w sieci Play, w zestawie Junior Box, z bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth Spin-It Widget.

Oppo A1k to smartfon z 6,1-calowym ekranem o rozdzielczości 720 x 1560 pikseli, z małym wcięciem w górnej części na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 Mpix. Tylny aparat ma rozdzielczość 8 Mpix i oferuje między innymi cyfrową stabilizację obrazu. Wewnątrz obudowy pracuje chipset MediaTek Helio P22, współpracujący z 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej o dodatkowe 256 GB za pomocą kart pamięci microSD. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 9.0 Pie z interfejsem ColorOS 6. Obudowa smartfonu jest dostępna w dwóch kolorach - czerwonym i czarnym.

Zobacz: Oppo stawia na 5G. Smartfony z nowym typem łączności będą znacznie tańsze
Zobacz: Debiutuje Oppo A1k z dużą baterią za 599 zł

Oppo A1K

W ofercie specjalnej Play do zestawu dołączony jest bezprzewodowy głośnik Bluetooth Spin-It Widget. Jest to urządzenie w kształcie fidget spinnera, łącząc funkcje zabawy oraz słuchania muzyki.

Spin-It Widget

Smartfon Oppo A1k w ofercie Junior Box dostępny będzie w cenie 2 zł. Elastyczna Formuła MIX w Play oferuje w pakiecie nielimitowane rozmowy i SMS-y w Play, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 200 minut do pozostałych sieci. Przez pierwsze 30 dni można korzystać bez ograniczeń z Internetu, a po tym czasie dostajemy 2 GB na miesiąc. Pierwsze 12 doładowań kosztuje po 40 zł, a kolejne 12 po 80 zł.

Zobacz: LTE sieci Play w kolejnych miejscowościach
Zobacz: Zmiana w zarządzie Play: Mikkel Noesgaard będzie dyrektorem ds. marketingu

Oppo A1k w ofercie Play Junior Box

Źródło tekstu: Oppo

Przewiń w dół do następnego wpisu