DAJ CYNK

Play rozdaje grube paczki 100 GB

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8510

Okres przedświąteczny sprzyja bardziej intensywnemu korzystaniu z telefonu. Dlatego sieć Play postanowiła obdarować swoich użytkowników „grubymi paczkami”, czyli pakietami aż 100 GB danych. Prezent otrzymają osoby z abonamentem zarówno indywidualnym, jak i biznesowym.

Zobacz: Play: można zdobyć Starter Fana. A na starterach youtuberzy. Znacie ich?

Jak aktywować paczkę 100 GB? Okazuje się, że nie trzeba nic robić – paczki same wylądują na koncie abonenta niczym prezenty pod choinką. O tym, że użytkownik otrzymał paczkę, dowie się z SMS-a informacyjnego. Oto jego treść:

Dzien dobry, cieszymy sie, ze jestes w Play. Z tej okazji dajemy Ci idealny prezent – darmowe 100 GB internetu, wazne do konca Twojego Okresu Rozliczeniowego. Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku od zespolu Play!

To, czy bonus został dodany do konta, można też sprawdzić w aplikacji Play24, gdzie powinna się pojawić zwiększoną paczka danych do wykorzystania.

Z promocji wyłączone są najstarsze taryfy, z których wciąż korzysta jedynie procent klientów. Operator nie wymienił ich w regulaminie. Gigabajty z promocji są jednorazowe i ważne do końca danego okresu rozliczeniowego, w którym zostały przyznane. Niewykorzystane środki przepadają wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

Zobacz: Darmowe bilety na mecze PlusLigi i Ligi Siatkarskiej Kobiet dla klientów Plusa

Szczegóły w regulaminie poniżej:

Zobacz: Regulamin Oferty Promocyjnej 100 GB na Święta
Zobacz: T-Mobile daje 5 GB za korzystanie z aplikacji Moja Heyah

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Przewiń w dół do następnego wpisu