DAJ CYNK

[Aktualizacja] Play: można zdobyć Starter Fana. A na starterach youtuberzy. Znacie ich?

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6817

Play ruszył z trzecią edycją akcji, w której można zdobyć Starter Fana. Na każdym znajduje się wizerunek twórcy YouTube oraz tajemnicza dedykacja. Na karcie SIM z kolei czeka 25 GB danych oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y ważne przez 30 dni. 

Zobacz: Mamy grudzień, więc w Play24 można wytrząsnąć kolejne gigabajty

Kolejny Starter Fana to akcja Play, w której można kupić startery w specjalnych, limitowanych seriach. Tym razem widnieją na nich twarze znane, mniej lub bardziej, z popularnych kanałów YouTube. Wśród nich znaleźli się: Blowek, Manoyek, Friz, Izak, Karolek, Sitr0X, Martin Stankiewicz, Disowskyy oraz Szparagi. Dziesiąty starter zawiera wizerunki ambasadorów drużyny esportowej Illuminar Gaming. Starter w każdej z wersji kosztuje  25 zł.

Jak zdobyć taki starter? Trzeba go szukać w salonach Play. Fani muszą się jednak spieszyć – liczba starterów jest limitowana. Może się więc zdarzyć, że w wybranym salonie nie będzie startera, na którym komuś zależy, wtedy trzeba szukać w innym.

Zobacz: Play: 50% więcej za doładowanie Google Pay
Zobacz: Play wciąż rozbudowuje swoją sieć. Oto nowe miejscowości w zasięgu fioletowego LTE

Jeśli nabywca startera ma co najmniej 13 lat i dowód osobisty lub paszport, może zarejestrować numer w salonie. Jeśli nie ma takich dokumentów, musi przyjść z kimś pełnoletnim i zarejestrować numer z dokumentem tej osoby.

Starter pozwala korzystać przez 30 dni z 25 GB internetu. Przez ten czas do dyspozycji użytkownika są też rozmowy i SMS-y bez limitu. Po 30 dniach ofertę należy przedłużyć.

Aktualizacja:

Play dodał kilka nowych informacji o starterach, przesyłając informację  prasową. Według operatora wartością extra dla fanów twórców jest wizerunek wybranego youtubera oraz mała niespodzianka w środku, w postaci tajemniczej dedykacji. Opakowanie startera zostało przemyślane i zaprojektowane tak, aby część z wizerunkiem i niespodzianką można było oderwać od całości, dzięki czemu w łatwy sposób można zamienić je na fanowską pamiątkę.

Play przypomina, że gwiazdy polskiego YouTube’a już od dłuższego czasu współpracują z siecią. Poprzednie akcje specjalne, w których fani mogli kupić unikatowe startery z twarzami swoich idoli, cieszyły się ogromnym sukcesem i zainteresowaniem. Nadszedł czas na trzecią, odświeżoną edycję, w której ponownie udział wzięli twórcy z #teamplay<3. Tym razem akcja wychodzi poza internet - startery z twórcami będą dostępne we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.

Jako bonus na start po aktywacji startera przyznawane jest aż 15 GB danych. Dodatkowo na karcie automatycznie włączona jest korzystna taryfa SOLO M, w której skład wchodzą nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i 10 GB. Pakiet jest odnawialny co miesiąc pod warunkiem posiadania odpowiedniej ilości środków na koncie. Taryfa na starterze może być także zmieniona na dowolną inną z oferty PLAY.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu