DAJ CYNK

Play dla firm: dwie karty SIM i Internet do biura bez limitu za 49,99 zł

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Play dla Firm 2 SIM Internet do biura bez limitu

Play przygotował specjalną ofertę dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się przenieść swój numer do fioletowej sieci. W jej ramach mogą oni otrzymać dwie karty SIM do telefonu i nielimitowany Internet do biura za 49,99 zł miesięcznie.

Nowe rozwiązanie sieci Play jest skierowane do osób, które prowadzą swój biznes i potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy, korzystnej oferty i dostępu do sieci. W ramach promocji klienci otrzymają dwie karty SIM do telefonu i nielimitowany Internet do biura, płacąc za to wszystko 49,99 zł netto miesięcznie.

Zobacz: Play na kartę: 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach
Zobacz: Play wprowadza nowe kanały do PLAY NOW TV i PLAY NOW

Aby skorzystać z oferty, wystarczy przenieść minimum jeden numer od innego operatora do Play. W pakiecie, oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów, klienci otrzymają także nielimitowany Internet w smartfonie (do 10 GB z pełną prędkością), a do tego nielimitowany Internet do biura (100 GB z pełną prędkością). Do tego można dokupić nowoczesny smartfon, na przykład Samsunga Galaxy Note20 Ultra z łącznością 5G.

Play dla Firm 2 SIM Internet do biura bez limitu baner

Play dodaje również pół roku dostępu do Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. Oferuje on oryginalne seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie.

Oferta dostępna jest w salonach Play, na infolinii oraz u Doradców Biznesowych. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie oraz na stronie dlafirm.play.pl/promocja/przejdz-do-play.

Zobacz: Orange: Extra Box z Huawei P40 Lite tańszy o 240 zł
Zobacz: Światłowód i dostęp do rozrywki T-Mobile od 1 zł w promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu