DAJ CYNK

Play na kartę: 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Play na kartę: 100 GB dla nowych użytkowników i dwa razy więcej internetu w pakietach

Play przygotował dwie kolejne oferty dla nowych i obecnych klientów fioletowej sieci. Od dzisiaj kupujący w najbliższym czasie starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku. Dla obecnych klientów dostępne są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.

Oferta Play dla nowych klientów

Żeby otrzymać 100 GB za darmo, wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play, po czym aktywować „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24 w zakładce Pakiety. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 r.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na dedykowanej stronie play.pl/kampanie/100gb.

Zobacz: Play: Rok ważności konta za 100 zł

Propozycja Play dla wszystkich klientów 

Play proponuje również rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień potrzebują dużej ilości internetu, aby wygodnie surfować po sieci czy korzystać z mediów społecznościowych. Od dzisiaj klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie.

Zobacz: Internet Play NET BOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Mocne LTE na terenach pozamiejskich

Wraz z początkiem października pakiet 1 GB kosztuje tylko 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje nawet 30 GB internetu do wykorzystania. Dla wygody wszystkich użytkowników paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. 

Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Zobacz: Play wprowadza nowe kanały do PLAY NOW TV i PLAY NOW
Zobacz: Play: nowa aplikacja „Bezpieczna Rodzina” będzie chronić dzieci i zapewni spokój rodzicom

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu