DAJ CYNK

Play wprowadza nowe kanały do PLAY NOW TV i PLAY NOW

Mieszko Zagańczyk

Telewizja i VoD

Play wprowadza do PLAY NOW TV i PLAY NOW nowe kanały

Do oferty PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączają trzy nowe kanały: AXN White i AXN Black  oraz France24. Dodanie nowych kanałów do pakietów nie powoduje podniesienia ich cen, dzięki czemu pozostają na tym samym poziomie.

Od 1 października do oferty programowej PLAY NOW i PLAY NOW TV dołączają kolejne propozycje. Tym razem Play przygotował coś specjalnego dla fanów kina akcji oraz osób, dla których wiadomości z pierwszej ręki to priorytet. Do pakietu Extra dodane zostały dwa kanały z rodziny AXN – AXN Black i AXN White, a w pakiecie News pojawił się program France24.

Zobacz: W Play Now TV kanały TVP, Polsatu i TVN emitowane są bez zgody nadawców

AXN Black

AXN Black to kanał, w którego propozycjach serialowo-filmowych znajdziemy emocjonujące hity kinowe z gwiazdorską obsadą. Wśród najnowszych jest film „Spiderman: Homecoming”, opowiadający historię jednego z najbardziej popularnych superbohaterów Marvela w całkowicie innym świetle.

Zobacz: PLAY NOW TV z nową ofertą oraz ulepszonym dekoderem TV BOX

AXN White

AXN White to intrygujące kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe. Przykładem jest nowa, trzymająca w napięciu kryminalna produkcja „Absentia” o przygodach Agentki FBI Emily Byrne.

Operator przygotował promocję, aby każdy mógł zapoznać się z premierowymi kanałami. AXN, AXN Black i AXN White będą odkodowane przez cały październik dla wszystkich klientów PLAY NOW i PLAY NOW TV bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Netflix na pół roku za darmo z ofertą Play Now TV BOX

France24

Pakiet News z kanałami TVN24 i TVN BiS powiększa się o nowość France24, relacjonujący w języku francuskim obecne wydarzenia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pozwala on na dostęp do kluczowych informacji gospodarczych, ekonomicznych czy społecznych w każdym momencie. Informuje o wydarzeniach z całego świata w codziennych blokach informacyjnych nadawanych co 30 minut, a także emituje liczne reportaże, debaty, programy z zakresu kultury i sztuki.

Gdzie i Jak oglądać?

Telewizja PLAY NOW dostępna jest na wielu urządzeniach – na dekoderze PLAY NOW TV BOX, na smartfonach, tabletach, urządzeniach działających w systemie Android TV, a także na stronie playnow.pl. Co ważne, klienci Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych. Co więcej, wszyscy klienci Play otrzymują dostęp do pakietu Podstawowego PLAY NOW w ramach abonamentu, a dodatkowe pakiety dostępne są w atrakcyjnych cenach, już od 10 zł miesięcznie.

Zobacz: Play zwróci niewykorzystane pieniądze z pre-paidów
Zobacz: Play: nowa aplikacja „Bezpieczna Rodzina” będzie chronić dzieci i zapewni spokój rodzicom

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu