DAJ CYNK

Internet Play NET BOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych. Mocne LTE na terenach pozamiejskich

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Internet Play NET BOX w nowych cenach i z większymi pakietami danych.

Play wprowadza kolejne zmiany w ofercie na internet stacjonarny, tym razem w usłudze NET BOX. Od dzisiaj, pakiet 300 GB z pełną prędkością jest dostępny w nowej cenie 70 zł miesięcznie. Co więcej, operator rozszerzył obecną ofertę o dwa zestawy - 400 GB oraz 500 GB.

Zobacz: Francuzi kupują Play! Co teraz będzie?

Play NET BOX, czyli zestaw internetu domowego z modemem, to rozwiązanie stworzone dla tych, którzy potrzebują stabilnego połączenia z siecią niezależenie od tego, gdzie się znajdują, zwłaszcza dla osób mieszkającym poza miastem.

Według zapewnień Play, połączenie mocnego modemu zewnętrznego z routerem Wi-Fi eliminuje problem niewystarczającego zasięgu spowodowanego odległością od nadajników, na przykład na przedmieściach czy w małych miejscowościach.

W ofercie NET BOX klient ma do wyboru cztery pakiety oraz dwa zestawy urządzeń – router ZTE z LTE kat. 6 z anteną kierunkową, dostosowany do działania na terenach wiejskim, oraz router Huawei z LTE kat.12 z anteną dookólną, która sprawdzi się na obrzeżach miast i w małych miejscowościach. 

Zobacz: Play bez Huaweia? Pozbycie się chińskiej marki tańsze niż szacowano

Do zestawu klient może dobrać odpowiedni miesięczny pakiet danych - 300 GB w obniżonej cenie 70 zł, 400 GB za 80 zł, 500 GB za 90 zł. W każdej z tych ofert zarówno urządzenie, jak i jego standardowa instalacja przez technika  jest  darmowa. Co więcej, Play oferuje również możliwość przetestowania urządzenia i jego możliwości przed zakupem przez 21 dni.

Internet domowy w ofercie NET BOX może zostać rozszerzony również o PLAY NOW TV BOX w ofercie podstawowej z 41 kanałami oraz HBO na 6 miesięcy w prezencie za 10 zł miesięcznie, lub rozszerzonej o dodatkowe 4 pakiety i HBO na cały rok w kwocie 35 zł.

Zobacz: Play Internet Stacjonarny - oferta korzystniejsza, niż z kablówki
Zobacz: Play: nowa oferta internetu bezprzewodowego od 35 zł miesięcznie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play