DAJ CYNK

Światłowód i dostęp do rozrywki T-Mobile od 1 zł w promocji

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Światłowód i dostęp do rozrywki T-Mobile od 1 zł w promocji

Szybki internet światłowodowy, dostęp do pakietów IPLA ze 109 kanałami TV w IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS – to wszystko proponuje T‑Mobile w nowej promocji MagentaRozrywka na 3 miesiące od 1 zł. Ofercie towarzyszy kampania marketingowa z udziałem Soni Bohosiewicz.

T-Mobile poszerza swoją ofertę konwergentną o kolejne pakiety rozrywki. Tym razem operator przygotował dla użytkowników dostęp do pakietów telewizyjnych IPLA, zawierających łącznie 109 kanałów, w tym 105 kanałów w pakiecie IPLA TV, oferujących największe hity filmowe, popularne seriale, programy rozrywkowe i informacyjne, bajki dla dzieci oraz sport  w 4 kanałach premium w pakiecie IPLA ELEVEN SPORTS.

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę szybkiego internetu światłowodowego, zapłacą przez 3 miesiące od 1 zł, a dodatkowo mogą skorzystać z dostępu do IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS przez 90 dni bez ponoszenia opłat.

Zobacz: Światłowód w domu: mam i nie żałuję. Warto korzystać z FTTH

Światłowód z routerem

Podpisując umowę na internet światłowodowy, w zestawie użytkownik otrzymuje bezpłatnie router i nie ponosi dodatkowych kosztów za usługę instalacyjną (lub aktywacyjną). Po okresie promocyjnym usługa internetu światłowodowego (w zależności od wybranej opcji) przy umowie na 24 miesiące będzie wynosiła 59 zł (300 Mb/s), 69 zł (600 Mb/s) lub 89 zł (900 Mb/s).

Pakiety telewizyjne IPLA można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie, a po okresie promocyjnym będą one dodatkowo płatne: miesięczny koszt za dostęp do pakietu IPLA TV będzie wynosił 50 zł, zaś do IPLA ELEVEN SPORTS – 15 zł.

Oferta już wystartowała 1 października. 

Magentowy operator przygotował również kampanię reklamową, której główną bohaterką jest aktorka Sonia Bohosiewicz. W spocie można zobaczyć, jak ważny dla całej rodziny jest dostęp do szybkiego internetu i treści rozrywkowych. 30-sekundowy spot będzie emitowany w telewizji i internecie od 9 października 2020.

Zobacz: Heyah 01: miesiąc odbijasz się od BOK, miesiąc próbujesz stąd uciec
Zobacz: Happy Fridays: 60 darmowych minut do UE dla klientów T-Mobile
Zobacz: Miasto i gmina Chocianów staną się smart dzięki współpracy z T-Mobile. Mieszkańcy nie przestraszą się 5G?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu