DAJ CYNK

Play: 6 miesięcy gratis po przeniesieniu numeru do fioletowej sieci

21.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2942

Ważne 2

0

Dla niektórych może to być dobry moment na przeniesienie numeru do Play. Za przeniesienie numeru na abonament do fioletowej sieci dostaniemy 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

Abonament za 0 zł przez 6 miesięcy (przy umowie na 24 miesiące):

  • obowiązuje we wszystkich ofertach (S, M i L),
  • dostępny jest w ofertach SOLO, DUET, RODZINA i POKOLENIA,
  • w przypadku wyboru oferty z telefonem zwalnia klienta także z płacenia za telefon przez 6 miesięcy.

Rabat liczony jest od momentu podpisania umowy, a nie przeniesienia numeru. Oferta skierowana jest do klientów, którzy przenoszą numer do sieci Play z abonamentu, karty lub mixa.

6 miesięcy bez opłat za smartfony w ofercie Biznes Box Ultra

Od 21 września obowiązuje także promocja w ofertach z telefonem w taryfie Biznes Box Ultra. Klienci przenoszący swój numer do Play za Pakiet Smartfon zapłacą 0 zł przez 6 miesięcy

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
16. ~gość
0

2018-09-28 15:01:43 host: ip-91-2(...)iec.net

6 miesięcy za darmo a potem rachunek miliard szylingów - NIE DZIĘKUJĘ!!!! Wolę moją sieć Virgin Mobile a teraz są tam Pakiety Lux Med, a ja jestem taki Grześ chorowitek i mi się przydadzą!

Odpowiedz

15. ~gość
0

2018-09-23 17:33:55 host: user-94(...)rnet.pl

zaden bajer bo za roaming i tak wybule ekstra. mam brac abo to biore orange potem t a reszte olac. Play dobry jak sie w domu siedzi. tzn w PL a jak sie mieszka nad granica i wyjazdy za nia 2-3 razy dziebbie to do bani

Odpowiedz

14. ~gość
0

2018-09-23 09:08:01 host: user-94(...)rnet.pl

13- jest już wreszcie u nich nano sim? Bo ja mam dwa numery jeszcze na dużych simach i chętnie bym wymienił na współczesny standard.

Odpowiedz

13. ~gość
0

2018-09-23 07:04:13 host: user-94(...)rnet.pl

Ja na razie przerzuciłem jeden numer do wrodzinie na testy. Do tej pory bez problemów, więc kolejne numery, przyniosę też. 15 PLN miesięcznie i własne byś od sieci matki są mocnym arguementem.

Odpowiedz

12. ~gość
0

2018-09-22 16:32:23 host: public-(...)rtel.pl

Przy swoich zawyżonych cenach, to muszą dać rabat 12mcy gratis zeby to miało sensowną cenę.

Odpowiedz

11. ~gość
0

2018-09-22 12:18:49 host: 89-65-7(...)ello.pl

Zasięg zasięg i jeszcze raz zasięg dziekuje

Odpowiedz

10. kuujan
0

2018-09-21 15:55:27

Za nic w świecie nie przeniósłbym do nich numeru, po tych wszystkich akcjach ajkie odstawiali z moimi fakturami.

Odpowiedz

9. ~gość
0

2018-09-21 12:50:25 host: xdsl.20(...)otel.pl

6@gość. A kogo to obchodzi, hm?

Odpowiedz

8. toms
0

2018-09-21 10:19:33

6 - to może i lepiej, bo jednego o jednego marudy mniej? Inna sprawa, że operatorzy kuszą bardzo marnymi propozycjami. Dają jakieś śmieszne rabaty w zamian za zgody marketingowe, w dodatku nie przez cały okres umowy, tylko na zachętę. Zaryzykuję twierdzenie, że człowiek z tzw. ulicy będzie miał spory kłopot w znalezieniu interesującej oferty abonamentowej obecnie. Niech sobie każdy myśli, co chce ale na dzień dzisiejszy karty nic nie przebije, bo zapewnia mi to, co dla mnie najcenniejsze: dobrą ofertę, brak spamu i natychmiastową możliwość zmiany oferty na atrakcyjniejszą, kiedy tylko użytkownikowi przyjdzie na to ochota. Ujmując sprawę bardziej ogólnie - nie sądzę, żeby uwalenie DILa przysporzyło fanfar P4 i napędziło nowych klientów. No, ale to już na marginesie. A takie niedobre wieści bardzo szybko się rozchodzą.

Odpowiedz

7. BRXzRRX
0

2018-09-21 10:11:15

A to ciekawe. Cena iPhone'a XS 256GB na stronie Apple to 5729 zł. Cena tego samego iPhone'a z abonamentem w Play to 5489. Czyli nie dość że taniej o 240 złotych jest ten iPhone to jeszcze do tego dostaje się do niego abonament gratis :)

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-21 16:44:21 host: public-(...)rtel.pl

He he.. nie ma czegos takiego, nawet w pleju, zapewne ktoś pamięci pomerdał

2. ~gość
0

2018-09-22 22:13:52 host: user-94(...)rnet.pl

@BRXzRRX) jak cię nie stać na produkty Appla to kup sobie Xiaomi nosaczu jeden.

3. ~gość
0

2018-09-23 15:28:20 host: 178.43.(...)ange.pl

To co piszesz to jedynie nic znacząca rzecz dla osób wybierających tylko tą markę.Przepłaci czy nie ważne , że będzie miał nowego iPhone.Dowodem na zawyżone ceny marki Apple jest ich specyfikacja i gdy nie bierzesz jej pod uwagę to jak najbardziej sprawienie sobie tego wynalazku może przynieść radość. Na razie jest to pierwszy smartfon z nowym układem wykonanym w 7nm ale nie długo dołączy Huawei więc maniacy najlepszych urządzeń w najniższej cenie będą dopiero po premierze smartfonów tej firmy z układem Kirin 980 mieli wybór dla siebie bo z pewnością dostaniemy więcej za dużo niższą cenę.Kto lubi czuć się wybrańcem weźmie dużo droższy model od Apple Xs Max jakim będzie wersja Porsche Design.

6. ~gość
-3

2018-09-21 10:04:30 host: public-(...)rtel.pl

Nawet gdyby mi dopłacali, to do teg pseudosieci bym się nie przeniósł.

Odpowiedz

5. Bulsky
0

2018-09-21 09:24:17

@frasag w Play nie ma czegoś takiego jak raty za urządzenie

Odpowiedz

1. frasag
0

2018-09-21 09:41:21

Dzięki za info- zmyliło mnie to że w komunikacie pisze o abonamencie i o opłacie za telefon- zrozumiałem to jako 2 różne opłaty.

2. ~gość
0

2018-09-21 10:22:33 host: user-94(...)rnet.pl

Można kupić urządzenie na raty bez abonamentu. Samo urządzenie.

0

2018-09-21 09:13:56

W sumie jak już tak zrobili to mogli jeszcze dać na abonament internetowy.

Odpowiedz

3. ~gość
0

2018-09-21 09:09:50 host: 87.239.(...)1

Z rabatem 6m-cy gratis i tak drożej niż w opcji prepaid czy MVNO

Odpowiedz

2. jarekt
0

2018-09-21 08:46:27

Przykładowe rzeczywiste koszty miesięczne umowy 2-letniej (po uwzględnieniu 6x0zł), dla danej kwoty abo: ----------abo.40zł-rzecz.30zł ----------abo.50zł-rzecz.37,50zł ----------abo.60zł-rzecz.45zł ----------abo.80zł-rzecz.60zł ----------abo.100zł-rzecz.75zł ----------abo.120zł-rzecz.100zł (mnożymy kwotę abo przez 0,75 czyli 3/4 i otrzymujemy rzeczywisty miesięczny koszt przy umowie na 2 lata).

Odpowiedz