DAJ CYNK

Orange z PayUkraine. Przelewy pieniężne na Ukrainę za darmo w aplikacji Mój Orange

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6449

Użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą bezpłatnie i bezpiecznie wykonywać transfery pieniędzy na Ukrainę. Promocja na usługę trwa trzy miesiące od dnia pierwszej transakcji, którą należy wykonać między sierpniem a październikiem br. Możliwość transferów pieniężnych w aplikacji Mój Orange to efekt współpracy Orange z firmą PayUkraine.

Jak wynika z badania firmy Selektivv, w Polsce przebywa 1,25 mln obywateli Ukrainy. Z myślą o nich Orange rozpoczął współpracę z ukraińskim partnerem, firmą PayUkraine. Do sprzedaży trafiły już startery Orange prepaid, opatrzone logo PayUkraine, a także ulotki i regulamin w języku ukraińskim, gdzie krok po kroku wyjaśnione są zasady korzystania z usługi przelewów pieniężnych.

Zobacz: Światłowód Orange najlepszy do oglądania Netflixa. Plus mobilnym lidrem
Zobacz: Telefony myPhone i HAMMER oraz laptop techBite w ofercie Orange

Orange wspólnie z PayUkraine prowadzi kampanię promocyjną m.in. w internecie. Baner z ofertą PayUkraine można też znaleźć w aplikacji Mój Orange, a informacja o ofercie pojawiła się w kilku tysiącach sklepów i kiosków na terenie całego kraju, które obsługują klientów ukraińskich, a także na dworcach kolejowych i autobusowych.  

Zobacz: Do rachunku w Orange możemy doliczyć opłaty za bilety komunikacji miejskiej
Zobacz: Poczta Polska wybrała operatora systemu VoIP. To Orange Polska i spółka Integrated Solutions

Orange rejestruje miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy nowych użytkowników oferty prepaid zza wschodniej granicy, którzy obecnie mieszkają w Polsce. W ofercie Orange na kartę są dostępne dla nich tańsze połączenie na Ukrainę - 0,29 zł za minutę.

Zobacz: Zmiany w Orange. Pakiety Love na czas nieokreślony i nowy dekoder
Zobacz: Orange: bezterminowy Love, dekoder 4K, Multinagrywarka i raty 0%

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu