DAJ CYNK

Orange rozszerza ofertę o ubezpieczenia turystyczne oraz ich porównywarkę

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Orange zaoferował swoim klientom porównywarkę ofert ubezpieczeń turystycznych. W aplikacji mobilnej Mój Orange można porównać, wybrać oraz kupić ubezpieczenie podróżne od największych polskich ubezpieczycieli. 

Od 9 października bieżącego roku klienci Orange Polska mogą porównać i kupić ubezpieczenie korzystając ze smartfonu, bez instalacji dodatkowych aplikacji. Wystarczy kilka kliknięć i ubezpieczenie jest aktywne, nawet tego samego dnia. W przygotowanych specjalnie dla operatora pomarańczowej sieci ofertach AXA Assistance oraz Generali ochrona dla osób przebywających za granicą działa po czterech godzinach od zakupu. Ubezpieczenie można kupić w aplikacji mobilnej Mój Orange lub poprzez stronę www.orange.pl/view/ubezpiecznia-turystyczne, także będąc poza granicami Polski.

Pierwszym produktem, który został zaproponowany w nowej formule, jest ubezpieczenie podróżne trzech towarzystw: Axa Assistance, TU Europa i Generali. Dostępne są trzy warianty ubezpieczeń: ECO z sumą ubezpieczenia od 125 000 zł, PLUS z sumą ubezpieczenia do 600 000 zł oraz VIP, bez limitu górnej sumy ubezpieczenia. Oferta skierowana jest dla wyjeżdżających za granicę na wypoczynek, wyjazdy sportowe, a także do pracy. Zakres przygotowanych produktów obejmuje między innymi zdarzenia po alkoholu oraz ochronę na wypadek aktów terrorystycznych. Te najczęściej są wyłączone ze standardowej ochrony ubezpieczonego.

Partnerem technologicznym projektu jest porównywarka ubezpieczeń KioskPolis.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu