DAJ CYNK

Orange przygotował nową ofertę dla dużych rodzin. Czwarta i piąta karta SIM nawet za 0 zł

11.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9404

Ważne 0

0

Każda rodzina z co najmniej trójką dzieci może skorzystać ze zniżek na usługi Orange w odświeżonej wersji oferty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zniżki na usługi telekomunikacyjne to comiesięczne oszczędności w rodzinnym budżecie. Operator przekonuje, że w przypadku Planu Mobilnego 45 roczna oszczędność dla 5-osobowej rodziny sięga nawet 1560 zł.

Klienci Orange posiadający Kartę Dużej Rodziny będą mogli teraz kupić czwartą i piątą kartę SIM z wybranym Planem Mobilnym ze zniżką 25 zł co miesiąc. Ponadto, tak jak wszyscy pozostali klienci, skorzystają z comiesięcznego rabatu za łączenie usług w Orange w wysokości 20 zł.  

Oznacza to, że decydując się na Plan Mobilny 45, czwartą i piątą kartę SIM klient otrzyma za 0 zł.  Z kolei w Planie Mobilnym 55 czwarta i piąta karta SIM, uwzględniając obydwie zniżki, będzie kosztować tylko 10 zł miesięcznie, a w Planie Mobilnym 75 – 20 zł.

Zobacz: Orange dołączył do programu Karta Dużej Rodziny
Zobacz: T-Mobile: Rabaty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Dzięki zniżkom w Orange łączne wydatki na usługi mobilne dla 5-osobowej rodziny w Planie Mobilnym 45 wyniosą 95 zł miesięcznie, tylko 19 zł na osobę. 

Każda kolejna dokupiona karta SIM (licząc od drugiej karty SIM) to dodatkowe 3 GB na konto. A im więcej kart SIM, tym więcej korzyści dla rodziny.

Zobacz: Play partnerem Karty Dużej Rodziny
Zobacz: Raport przenośności numerów w 2Q2019. Play i Orange znowu na minusie, mocniejszy Plus, Premium Mobile jak zwykle

Każdy Plan Mobilny 45, 55 i 75 zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz duże pakiety danych w kraju i w roamingu w UE. Najtańszy plan zawiera 7 GB, a kolejne dwa są z internetem bez limitu GB. 

W ofercie dla dużych rodzin w Orange nie trzeba podpisywać umów na potrzeby wszystkich członków rodziny w jednym czasie, można to zrobić w dowolnym terminie. Niemniej, jeśli w jednym dniu klient zakupi więcej niż jedną kartę SIM, otrzyma dodatkową korzyść –zapłaci 50 zł opłaty aktywacyjnej tylko za pierwszą kartę.

Uprawnienia wynikające z dotychczas obowiązującej oferty dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny zostają zachowane klientom Orange do czasu przejścia na nową ofertę.

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu