DAJ CYNK

Orange: nowa oferta dla firm

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9335

Orange upraszcza ofertę dla firm oferując przedsiębiorcom nawet 999 GB Internetu miesięcznie.Orange upraszcza ofertę dla firm oferując przedsiębiorcom nawet 999 GB Internetu miesięcznie.

Oferta dla firm Orange przypomina zaprezentowaną w tym roku ofertę dla klientów indywidualnych. Hasłem przewodnim jest prostota.

Podstawowy abonament telefoniczny w ofercie dla firm Orange kosztuje 34,99 zł netto, a w nim są nielimitowane rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu w krajach Unii Europejskiej, a do tego 10 GB Internetu w kraju o 2,78 GB w Unii. Jeśli to za mało, to do tego można dokupić jeden z dostępnych Multipaków:

  • Multipak XL za 10 zł netto - pakiet danych wzrasta do 20 GB w kraju i pojawia się lejek do 1 Mb/s po jego wykorzystaniu, 3,39 GB w Unii, a do tego dochodzi 250 minut na połączenia międzynarodowe do Unii Europejskiej, USA i Kanady.
  • Multipak XXL za 30 zł netto - w porównaniu do Multipaku XL, pakiet w Unii rośnie do 4,64 GB, połączenia do Unii, USA i Kanady są nielimitowane, a do tego dochodzi 200 minut w innych wybranych krajach.

Do oferty można dobrać kolejne karty SIM z abonamentem 19,99 zł netto oraz ew. wzbogacić je Multipakiem.

Abonament Internetu mobilnego ma taką samą konstrukcję. Podstawowy abonament kosztuje w nim 34,99 zł netto, koleje karty SIM 19,99 zł netto, a w abonamencie jest 30 GB do wykorzystania w kraju (później lejek do 64 kb/s) i 2,78 GB do wykorzystania w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Do tego dwa Multipaki:
  • Multipak XL za 10 zł netto - pakiet wzrasta do 60 GB w kraju i 3,39 GB w Unii oraz do tego dochodzą szczęśliwe godziny od północy do 8 rano,
  • Multipak XXL za 30 zł netto - w kraju 90 GB, w Unii 4,64 GB, szczęśliwe godziny oraz dodatkowo usługa wsparcia informatycznego premium.

Koszt nowej aktywacji to 24,99 zł, a osoby przedłużające umowę mogą liczyć na dodatkowy pakiet 10 GB.

Zmienia się również oferta Internet LTE dla Firm Biurowy. Do tego pory za 50,99 zł netto dostępny był pakiet 500 GB. Teraz w tej samej cenie 50,99 zł netto pakiet wzrasta aż do 999 GB miesięcznie. Tutaj za przedłużenie umowy klienci dostają dodatkowo 20 GB.

Wszystkie abonament zawierają rabat za E-fakturę i terminową płatność oraz wyrażenie zgody marketingowej, oba w wysokości 5 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu