DAJ CYNK

Zawsze bez limitu - nowa taryfa w Orange na kartę

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 26482

W ramach nowej taryfy Zawsze bez limitu klienci Orange mogą korzystać z nielimitowanych usług wzbogaconych o pakiet danych w ramach prostej zasady - 1 zł za jeden dzień korzystania.

Każda złotówka wydana na doładowanie numeru na kartę w Orange to jeden dzień korzystania z nielimitowanych rozmów (również na stacjonarne), SMS-ów, MMS-ów oraz dodatkowy pakiet 0,5 GB.

Aby zacząć korzystać z nowej taryfy należy wysłać SMS-a o treści START na numer 80175 lub skorzystać z kodu *130*11#.

Zobacz: Orange: telefony, zegarki i inny sprzęt w ratach 0% od teraz dostępne dla wszystkich
Zobacz: Czerwcowe wyniki speedtestu. T-Mobile i Play najszybsze w połączeniach mobilnych, Inea lideruje w rankingu łączy stacjonarnych

Warunkiem aktywacji jest posiadanie na koncie minimum 5 zł. Aktualna oferta zmieni się od razu na Zawsze bez limitu, a posiadane na koncie złotówki przekształcą się w liczbę darmowych dni.

Zobacz: Orange: zapłać za parkowanie SMS-em lub przez Messengera
Zobacz: Orange Flex teraz także dla obcokrajowców

W ramach Zawsze bez limitu są też dostępne usługi w roamingu. Aby skorzystać z możliwości wykonywania połączeń za granicą, połączeń międzynarodowych lub usług Premium, należy wykonać dodatkowe doładowanie. Można to zrobić na trzy sposoby:

  • SMS-em na numer 80175 wpisując w treści kod doładowujący,
  • kodem *130*20*kod_doładowujący#,
  • za pomocą przelewu 1, 2 lub 5 zł z usługi Zawsze bez limitu, co automatycznie skraca czas trwania nielimitowanych usług, przelew wykonuje się SMS-em o treści WYMIEN1, WYMIEN2 lub WYMIEN3 na numer 80175 lub kodem, odpowiednio *130*1#, *130*2#, *130*3#.

Zobacz: regulamin oferty
Zobacz: cennik oferty

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu