DAJ CYNK

Orange: telefony, zegarki i inny sprzęt w ratach 0% od teraz dostępne dla wszystkich

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13364

Od dzisiaj w Orange każdy może kupić telefony, zegarki i inne urządzenia w ratach 0% - dotyczy to zarówno osób fizycznych, jak i firm. Wcześniej z takiej oferty mogli skorzystać tylko klienci operatora.

Na raty 0% kupić można wszystkie urządzenia dostępne w ofercie Orange, takie na przykład, jak smartfony Sony Xperia 1, Xiaomi Redmi 7 czy Samsung Galaxy S10+. Są również laptopy HP, smartwatche Apple i Samsung, a także elektryczne hulajnogi Xiaomi oraz deskorolka Kawasaki. Oferta jest dostępna w sklepie online na stronie www.orange.pl, salonach i w sprzedaży telefonicznej.

Orange Flex teraz także dla obcokrajowców

Zarówno nabywcy indywidualni, jak i biznesowi mogą liczyć na rozłożenie cen smartfonów i innych sprzętów na 20 nieoprocentowanych rat (RSSO 0%). Umowa na zakup urządzenia nie wymaga weryfikacji bankowej, a raty nie obciążają historii kredytowej nabywcy. Klienci Orange, którzy już mają podpisaną umowę abonamentową na usługi (mobilne lub stacjonarne) albo co najmniej od 12 miesięcy korzystają z usług Orange na kartę, otrzymają dodatkowe rabaty na zakup urządzeń. Widać to na poniższych grafikach z przykładowymi smartfonami.

Ceny dla klientów Orange
Ceny dla osób nie korzystających z usług sieci Orange

Kupiony smartfon można "ubezpieczyć", wybierając jeden z wariantów Orange Smart Care, w wersji standardowej (9,99 zł/miesięcznie) lub premium (15,99 zł/miesięcznie). Usługa serwisowa w wersji standardowej obejmuje naprawę wyświetlacza wraz z obudową, do 1000 zł rocznie. Wybór wersji premium gwarantuje nielimitowane kwotowo naprawy wszystkich uszkodzeń mechanicznych, całościowe usunięcie skutków zalania wodą, a także możliwość bezpłatnej wymiany telefonu na nowy. Szczegóły na stronie www.orange.pl/view/smart-care.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu