DAJ CYNK

Orange na kartę bez limitu i 131 GB za darmo

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange na kartę bez limitu i 131 GB za darmo

Orange przedłuża styczniową promocję na bezlimity w ofertach na kartę i tym razem zachęca, by połączyć ją z inną okazją z darmową paczką internetu, dzięki czemu można w sumie otrzymać 131 GB. 

Od 1 stycznia 2022 r. każdy nowy użytkownik Orange na kartę mógł otrzymać w prezencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet 31 GB za darmo na 31 dni. Tamta okazja kończyła się 31 marca. Teraz pomarańczowy operator przedłuża promocję, ale także wzbogaca ją dodatkowym bonusem 100 GB za założenie konta w Mój Orange. 

Niestety, tak jak w styczniu, także i teraz ta hojna oferta to zachęta dla nowych użytkowników Orange na kartę, za to obecni nie dostaną nic.

Zobacz: Orange rozdaje pieniądze w ofercie na kartę

131 GB za darmo w Orange na kartę

Dzięki przedłużeniu promocji do 31 maja każdy nowy klient w ofercie na kartę w Orange na powitanie będzie mógł otrzymać rozmowy SMS-y i MMS-y bez limitu + 131 GB za darmo na 31 dni. 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy dołączyć do Orange na kartę, aktywując starter i doładować konto za minimum 5 zł. 

W kolejnym kroku trzeba wysłać bezpłatny SMS o treści START pod 814. Dzięki temu użytkownik otrzyma usługę Bez limitu + 31 GB na 31 dni za darmo. 

Potem należy założyć konto w Mój Orange – dodatkowe 100 GB na 31 dni zostanie przyznane automatycznie. Ten bonus nie jest tak naprawdę niczym nowym, bo podobną akcję Orange ogłosił nieco ponad tydzień temu. Jednak dla nowych klientów korzystających z obydwu okazji naraz będzie to faktycznie połączona paczka 131 GB.

Prezent można odebrać jeden raz na danym numerze telefonu. Ważność usługi i liczbę pozostałych GB sprawdzicie, wysyłając SMS o treści ILE pod 630 (koszt SMS w Orange) lub logując się do Mój Orange. Gigabajty i dni ważności z kolejnych wersji usługi bez limitu sumują się ze sobą. 

Zobacz: Orange na kartę: dłuższy okres na odbieranie połączeń po doładowaniu
Zobacz: Więcej darmowych gigabajtów niż za awans do mundialu. Orange rozdaje internet

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Blog Orange Polska