DAJ CYNK

Orange daje darmowy dostęp do użytecznej usługi

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange gdzie jest dziecko 2 miesiące za darmo

Dziś środa, więc Orange ma kolejną promocję dla użytkowników swojej aplikacji mobilnej. Tym razem otrzymać można usługę Gdzie jest dziecko za darmo na dwa miesiące.

„Gdzie Jest Dziecko” to usługa, która pozwala śledzić położenie telefonów bliskich osób (nie tylko dzieci) na ekranie własnego smartfonu. Śledzona osoba musi wyrazić zgodę na namierzanie za pomocą wiadomości SMS, dzięki czemu osoba obserwująca otrzyma powiadomienie, gdy jej dziecko (na przykład) znajdzie się w zdefiniowanej strefie (dom, szkoła itp.) lub ją opuści. Położenie bliskiej osoby (czy raczej jej telefonu) można śledzić na bieżąco, a ona z kolei może skorzystać z funkcji SOS w razie zagrożenia.

Orange gdzie jest dziecko screen

Usługa „Gdzie Jest Dziecko” nie nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania na telefonie lokalizowanej osoby. Namierzana jest karta SIM, dzięki czemu bateria na telefonie bliskiego nie jest dodatkowo zużywana. Namierzanie dziecka i innej bliskiej osoby jest możliwe za pomocą aplikacji na smartfonie (do pobrania ze sklepów App Store oraz Google Play), poprzez SMS-y lub na stronie internetowej.

„Gdzie Jest Dziecko” na 2 miesiące za darmo

W najnowszej odsłonie promocji z cyklu Środy z Orange, pomarańczowy operator przygotował specjalną ofertę, w ramach której można korzystać z usługi „Gdzie Jest Dziecko” za darmo przez dwa miesiąca. Aby z tego skorzystać, wystarczy uruchomić aplikację Mój Orange i przejść do zakładki „Dla Ciebie”, a następnie aktywować prezent. Oferta jest ważna do następnej środy, gdy pojawi się nowa promocja.

Orange gdzie jest dziecko baner

Zobacz: Orange Love taniej dla mieszkańców Gdańska i Katowic
Zobacz: Orange wraz z T-Mobile wzmocnił zasięg i zwiększył pojemność sieci

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Orange

Źródło tekstu: Orange