DAJ CYNK

Orange daje 5 GB Internetu za darmo po remisie z Anglią

Isand

Taryfy, promocje, usługi

Polska - Anglia mecz internet za darmo orange

Podobieczni Paulo Sousy zremisowali z faworyzowaną Anglią. Z tej okazji Orange daje 5 GB Internetu za darmo.

Mecz Polska - Anglia obfitował w emocje. Gol na wagę remisu w ostatnich minutach gry zdecydowanie wynagrodził włosy rwane wcześniej z głowy. Mecz naszej reprezentacji to też tradycyjnie okazja do zdobycia darmowego Internetu w Orange. Tym razem jest to 5 GB. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści MECZOCLOCK pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 25 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać MECZOCLOCK w zakładce kody promocyjne.

Pakiet należy aktywować do czwartku o 22:56. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.

Zobacz: Orange w wakacje: 22 739 925 GB danych. Najwięcej w Zakopanem
Zobacz: Orange: w 2024 roku co czwarta sprzedaż odbędzie się cyfrowo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: orange

Przewiń w dół do następnego wpisu