DAJ CYNK

Orange: w 2024 roku co czwarta sprzedaż odbędzie się cyfrowo

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Taryfy, promocje, usługi

Orange: w 2024 co czwarta sprzedaż cyfrowo

Orange ma ambitne cele w zakresie digitalizacji. Do 2024 roku pomarańczowy operator chce przenieść 25 procent swojej sprzedaży do kanałów cyfrowych.

Orange rozpoczęło cykl materiałów, w którym kadra dyrektorska firmy przybliża szczegóły wdrożonej niedawno strategii .Grow na lata 2021-2024. W pierwszym odcinku poznaliśmy palny operatora w zakresie cyfryzacji, które przybliżył Artur Stankiewicz, Dyrektor Wykonawczy ds. Digitalizacji.

Okazuje się, że Orange wiąże z kanałem cyfrowym bardzo duże nadzieje. Według planów operatora co czwarta sprzedaż w 2024 roku ma się odbywać właśnie za jego pośrednictwem. Mowa tu o zakupach m.in. wewnątrz aplikacji Orange Flex i Mój Orange, które stanowią istotny filar tych planów, ale także za pomocą dekoderów, portalu internetowego itd. Jak jednak obiecuje Artur Stankiewicz, tradycyjne kanały, takie jak możliwość kontaktu z doradcą, również nie zostaną zaniedbane.

Naszą rolą jest pomagać klientom, żeby stawali się coraz bardziej "digital", upraszczać te procesy, żeby były bardziej intuicyjne - żeby podczas procesu zakupu wszystko było na tyle jasne, że klient nie będzie się bał tego zrobić.

- wyjaśnia Artur Stankiewicz, Dyrektor Wykonawczy ds. Digitalizacji w Orange

Zobacz: Orange daje 7 GB internetu – za gole strzelone San Marino
Zobacz: Polacy strzelili 4 gole, więc Orange rozdaje 4 GB

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Unsplash

Źródło tekstu: Orange