DAJ CYNK

Polacy strzelili 4 gole, więc Orange rozdaje 4 GB

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange 4 GB za 4 gole Polaków

Orange rozdaje darmowe paczki 4 GB Internetu. To efekt czwartkowego meczu, w którym piłkarska reprezentacja Polski pokonała Albańczyków 4:1.

2 września odbył się mecz eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata 2022, w którym Biało-Czerwoni podejmowali u siebie drużynę z Albanii. Mecz zakończył się satysfakcjonującym dla Polaków wynikiem 4:1. Z tej okazji, w ramach promocji „GB za gole”, Orange przygotował niespodziankę dla wszystkich swoich klientów w postaci pakietu 4 GB Internetu.

Dodatkowe 4 GB - jak włączyć?

Aby skorzystać z promocyjnych gigabajtów, wystarczy wysłać wiadomość SMS o treści BYREK pod numer 233. Koszt SMS-a jest zgodny z posiadanym planem taryfowym, maksymalnie 0,25 zł. Użytkownicy Flexa również mogą z tego skorzystać, wpisując BYREK w aplikacji Orange Flex, w zakładce Kody promocyjne.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu, czyli do dzisiejszego wieczoru (około godziny 22 - 23). Dodatkowe gigabajty można zużyć tylko w kraju w ciągu 3 dni od daty aktywacji.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Zobacz: Orange Flex: 250 GB za darmo dla studentów
Zobacz: T-Mobile: 10 GB za darmo na mecze Polaków w eliminacjach mundialu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu