DAJ CYNK

Orange daje 4 GB Internetu za zwycięstwo Polski

Michał Świech

Taryfy, promocje, usługi

Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną, Orange daje gigabajty za gole

Sukces sportowy Polski oznacza, że możemy być właściwie pewni darmowego Internetu dla klientów Orange. Tym razem pomarańczowy operator również nie zawiódł.

Polska wygrała z Bośnią i Hercegowiną 3:0 i z tej okazji Orange daje swoim użytkownikom bonusowe 4 GB internetu. Trzy z nich to nagroda za gole, czwarty to z kolei uczczenie bycia liderem grupy. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych Orange, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści LIDER pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 20 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać LIDER w zakładce kody promocyjne

. Pakiet należy aktywować przed 23:00. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski. Ostatnio Orange był jeszcze bardziej szczodry - z okazji sukcesu Igi Świątek rozdawał aż 14 GB.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Zobacz: 5G w paśmie 26 GHz w Orange, Play i T-Mobile za trzy lata. Plus milczy
Zobacz: Aplikacja Orange Flex teraz także po ukraińsku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: orange

Przewiń w dół do następnego wpisu