DAJ CYNK

Orange: odbierz 20 GB na Wielkanoc

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Pierwsza środa miesiąca przynosi kolejny już bonus dla użytkowników ofert na kartę. Tym razem operator wykazał się większą hojnością i udostępnia 20 GB internetu.

W zeszłym miesiącu Orange z okazji akcji „Prezent na kartę” zaoferował dość skromne 5 zł po doładowaniu za minimum 30 zł. Teraz, z myślą o nadchodzących świętach wielkanocnych, daje bezwarunkowo całkiem przyjemny pakiet gigabajtów.

W kwietniowej edycji klienci Orange na kartę otrzymają paczkę internetu o wielkości 20 GB na 20 dni. Bonus można odebrać w aplikacji Mój Orange lub po zalogowaniu się do swojego konta na orange.pl – w zakładce Pakiety i Usługi. 

Paczka 20 GB jest całkowicie bezpłatna, nie potrzeba nawet wysyłać SMS-ów aktywacyjnych. Jest tylko jeden wymóg formalny – numer abonenta musi być w okresie aktywnym, czyli konieczna jest możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Z porcji dodatkowych gigabajtów można skorzystać tylko raz. Akcja trwa od 5 do 30 kwietnia

Promocja dotyczy użytkowników taryf: Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu. Ważność bonusowych środków można sprawdzić w aplikacji Mój Orange. 

Regulamin akcji „20 GB na 20 dni” dostępny jest tutaj.

Zobacz: Orange ma nową promocję, a w niej 1000 minut do Ukrainy i nie tylko
Zobacz: Orange znosi opłaty. Pół roku za darmo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska